UEFA-kupa: a hajrában jött vissza a Poznan az Udinese ellen

2009.02.19. 22:08
Döntetlent (2–2) játszott egymással a Lech Poznan és az Udinese együttese az UEFA-kupa csütörtöki játéknapján.
Sokáig úgy tűnt, hogy már idegenben eldönti a továbbjutás kérdését az olasz Udinese a lengyel Lech Poznan ellen. Az UEFA-kupa legjobb 16 csapata közé jutásért vívott találkozón a vendégek Fabio Quagliarella találatával szereztek vezetést az 50. percben, majd öt perccel később egy Arboleda-öngól révén megduplázták előnyüket. A hajrában azonban három perc alatt kétszer is betaláltak a hazaiak, előbb Rengifo volt eredményes, majd Arboleda tette jóvá korábbi hibáját. A 2–2-es végeredmény azonban így is az olasz csapatnak kedvez.A legjobb 32 között további négy mérkőzést rendeznek csütörtökön, Sahtar–Tottenham, FC Köbenhavn–Manchester City, Fiorentina–Ajax és Marseille–Twente a további program.

UEFA-KUPA

A LEGJOBB 16 KÖZÉ JUTÁSÉRT, 1. MÉRKŐZÉS
Lech Poznan (lengyel)–Udinese (olasz) 2–2 (Rengifo 81., Arboleda 84., ill. Quagliarella 50., Arboleda 55. – öngól)