Vívás: Szilágyi Áron nyerte a chicagói kard vk-versenyt

MTI MTIMTI MTI
2012.06.26. 17:49
Címkék
Szilágyi Áron nyerte a férfi kardozók olimpia előtti utolsó világkupa-versenyét Chicagóban.

A nemzetközi szövetség honlapja szerint a londoni olimpiára készülő vívó elsőként a német Johannes Klebest verte 15-8-ra, majd az orosz Kamil Ibragimovnál is jobbnak bizonyult 15-6-ra. A nyolcaddöntőben a kanadai Joseph Polossifakis sem jelentett akadályt (15-10), a legjobb nyolc között pedig az olasz Luca Curatoli következett, akit egy tussal, 15-14-re győzött le Szilágyi Áron.

A magyar kardozónak ez volt az utolsó meccse a helyi idő szerint hétfőn zárult viadalon, miután a német Nicolas Limbach lábsérülés miatt feladta az elődöntőt, a dél-koreai Kim Jung Van pedig szintén nem állt ki a fináléra. Az egyesült államokbeli versenyre 110-en neveztek.

Legfrissebb hírek

Eastbourne-i tenisztorna: Bondár feladta, Udvardy jutott tovább a magyar csatából

Tenisz
7 perce

Formula–1: jövőre plusz egy tesztnapot kapnak a csapatok

F1
23 perce

Gyász: tragikus hirtelenséggel elhunyt a birkózó Németh Zsanett

Birkózás
28 perce

A Pécs és a BEAC női kosárlabdacsapata sem vállalta a nemzetközi kuparészvételt

Kosárlabda
30 perce

Gennaro Gattuso lett a Lazio vezetőedzője

Olasz labdarúgás
1 órája

„Felébresztjük a királyt!” – hajnalban a királyi palotáig vonultak a norvég szurkolók a második győztes meccs után

Foci vb 2026
1 órája

Wimbledon: Gálfi Dalma búcsúzott a selejtezőben

Tenisz
1 órája

Vas Blanka nem indul a mezőnyversenyben az országúti kerékpáros ob-n

Kerékpár
1 órája
Ezek is érdekelhetik