nemzetisport.hu 2019.01.02 11:25 Frissítve: 2019.01.07 11:04

Sportnaptár 2019: vívó-vb, kajak-kenu-vb és öttusa-vb a második félévben

A 2019-es év első félévének kiemelkedő sporteseményei. Hagyományos sportnaptárunk második részében a július–decemberi sportműsorral ismerkedhetnek meg – az első félév műsorát (január–június) itt találják!

 

Július
1–6. ASZTALITENISZ. Veterán Európa-bajnokság, Budapest
1–14. TENISZ. Grand Slam-torna, Wimbledon
2–7. ASZTALITENISZ. World tour, 3. állomás, Dél-Korea
3–14. NYÁRI UNIVERSIADE. Nápoly
4–7. KAJAK-KENU. Sárkányhajó Európa-bajnokság, Moszkva
4–8. VÍZILABDA. Világliga, nők, nyolcas döntő, Budapest
5. ATLÉTIKA. Gyémánt Liga, Lausanne
5–7. CSELGÁNCS. Grand Prix, Montreal
5–7. GYORSASÁGI MOTOR. Német Nagydíj, a MotoGP 9. futama, Sachsenring
6. ATLÉTIKA. 10 000 m-es Európa-kupa, London
6–7. GYORSASÁGI AUTÓ. WTCR Oscaro, a túraautó-világkupa 6. fordulója, Vila Real (Portugália)
6–7. GYORSASÁGI KAMION. Európa-bajnokság, 3. forduló, Slovakiaring
6–7. TRIATLON. Világbajnoki sorozat, egyben vegyes váltó világbajnokság, Hamburg
7. ATLÉTIKA. Balaton-bajnokság, Veszprém
7. ATLÉTIKA. Hegyifutó Európa-bajnokság, Zermatt
7–15. SÚLYEMELÉS. Junior és U23-as Európa-bajnokság, Chisinau (Moldova)
7–16. ASZTALITENISZ. Ifjúsági és serdülő Európa-bajnokság, Ostrava
8. ATLÉTIKA. Hopp Parádé, Székesfehérvár
8–15. SPORTLÖVÉSZET. Európa-bajnokság, 50 m, futócél, Gyenesdiás
9. ATLÉTIKA. Gyulai István Memorial, Székesfehérvár
9–10. LABDARÚGÁS. Bajnokok Ligája, 1. selejtezőkör, 1. mérkőzések
9–14. ASZTALITENISZ. World Tour Platinium, 4. állomás, Geelong (Ausztrália)
12. ATLÉTIKA. Gyémánt Liga, Monaco
12–14. CSELGÁNCS. Grand Prix, Budapest
12–14. FORMULA–1. Brit Nagydíj, a vb 10. futama, Silverstone
12–14. GYORSASÁGI AUTÓ. Hungaroring Classic, Hungaroring
12–20. MŰUGRÁS. Világbajnokság, Kvangdzsu
12–20. MŰÚSZÁS. Világbajnokság, Kvangdzsu
12–28. VÍZILABDA. Világbajnokság, Kvangdzsu
13–14. EVEZÉS.
Világkupaverseny, Rotterdam
13–14. SPORTREPÜLÉS. Red Bull Air Race világbajnoki futam, Budapest
13–14. TRIATLON. Világkupa, Tiszaújváros
13–19. NYÍLT VÍZI ÚSZÁS. Világbajnokság, Kvangdzsu
13–21. PARASPORTOK. Ülőröplabda Európa-bajnokság, Budapest
14–27. LABDARÚGÁS.
Európa-bajnokság, U19, Örményország
15–23. VÍVÁS. Világbajnokság, Budapest
16–17. LABDARÚGÁS. Bajnokok Ligája, 1. selejtezőkör, visszavágók
16–28. LABDARÚGÁS. Európa-bajnokság, női U19, Skócia
18–21. GOLF. British Open, Portrush (Észak-Írország)
20–21. ATLÉTIKA. Gyémánt Liga, London
20–21. GYORSASÁGI KAMION. Európa-bajnokság, 4. forduló, Nürburgring
20–21. KAJAK-KENU. Sárkányhajó országos bajnokság, 3. forduló, Alsóörs
20–21. KAJAK-KENU. SUP országos bajnokság, 3. forduló, Alsóörs
20–21. TRIATLON. Világbajnoki sorozat, Edmonton
21–28. ÚSZÁS. Világbajnokság, Kvangdzsu
23–24. LABDARÚGÁS.
Bajnokok Ligája, 2. selejtezőkör, 1. mérkőzések
23–28. KERÉKPÁR. BMX-világbajnokság, Heusden-Zolder (Belgium)
23–28. SPORTLÖVÉSZET. Világbajnokság, korong, Lonato
24–28. ASZTALITENISZ.
ITTF Challenge plus, 3. állomás, Phenjan
25. NYÍLT VÍZI ÚSZÁS. Világkupaverseny, Lac Saint-Jean (Kanada)
25–28. KAJAK-KENU. Maratoni Európa-bajnokság, Decize (Franciaország)
26–28. CSELGÁNCS. Grand Prix, Zágráb
26–28. FORMULA–1. Német Nagydíj, a vb 11. futama, Hockenheim
26–28. KAJAK-KENU. Országos bajnokság, Szeged
27–28. ATLÉTIKA. Országos bajnokság, Budapest
27–28. PARASPORTOK. Cselgáncs Európa-bajnokság, Genova
29.–VIII. 4. PARASPORTOK. Úszó világbajnokság, Kuching (Malajzia)
30–31. LABDARÚGÁS.
Bajnokok Ligája, 2. selejtezőkör, visszavágók

Augusztus
1. LABDARÚGÁS. Európa-liga, 2. selejtezőkör, visszavágók
1–4. RALI. Finn rali, a vb 9. futama, Jyväskylä
2–4. FORMULA–1. Magyar Nagydíj, a vb 12. futama, Mogyoród
2–4. GYORSASÁGI MOTOR. Cseh Nagydíj, a MotoGP 10. futama, Brno
2–4. ÚSZÁS. Világkupa-sorozat, 1. állomás, Tokió
3. BIRKÓZÁS. Strandbirkózó országos bajnokság, Szentes
3. NYÍLT VÍZI ÚSZÁS. Világkupaverseny, Lac Mégantic (Kanada)
3–4. ATLÉTIKA. Összetett országos bajnokság, k. k. h.
6–7. LABDARÚGÁS. Bajnokok Ligája, 3. selejtezőkör, 1. mérkőzések
6–11. ÖTTUSA. Európa-bajnokság, Bath
7–11. ASZTALITENISZ. ITTF Challenge plus, 4. állomás, Lagos (Nigéria)
8. LABDARÚGÁS. Európa-liga, 3. selejtezőkör, 1. mérkőzések
8–10. ÚSZÁS. Világkupa-sorozat, 2. állomás, Kína, k. k. h.
8–11. STRANDRÖPLABDA. Országos bajnokság, döntő, k. k. h.
8–11. TEREPRALI. HunGarian Baja, a tereprali sprintvilágkupa 4. futama, Veszprém
9–11. ATLÉTIKA. Csapat Európa-bajnokság, k. k. h.
9–11. GOLF.
Amatőr nyílt országos bajnokság, Balatonudvari
9–11. GYORSASÁGI MOTOR. Osztrák Nagydíj, a MotoGP 11. futama, Spielberg
10. TRIATLON. Hosszú távú országos bajnokság, Nagyatád
13. LABDARÚGÁS. Bajnokok Ligája, 3. selejtezőkör, visszavágók
13–18. ASZTALITENISZ. World tour, 4. állomás, Panadjuriste (Bulgária)
13–23. SPORTLÖVÉSZET. Világkupaverseny, korong, Lahti
14. LABDARÚGÁS. Európai Szuperkupa, Isztambul
15. LABDARÚGÁS. Európa-liga, 3. selejtezőkör, visszavágók
15–17. ÚSZÁS. Világkupa-sorozat, 3. állomás, Szingapúr
15–18. STRANDRÖPLABDA. World tour-verseny, Siófok
16–18. SPORTLÖVÉSZET. Országos bajnokság, 25, 50 m, Budapest
18. ATLÉTIKA. Gyémánt Liga, Birmingham
19–25. TOLLASLABDA. Világbajnokság, Basel
20–21. LABDARÚGÁS. Bajnokok Ligája, 4. selejtezőkör, 1. mérkőzések
20–25. ASZTALITENISZ. World tour, 5. állomás, Olomouc
21–25. KAJAK-KENU. Világbajnokság, Szeged
22. LABDARÚGÁS. Európa-liga, 4. selejtezőkör, 1. mérkőzések
22–25. RALI. Német rali, a vb 10. futama, Trier
23–25. GYORSASÁGI MOTOR. Brit Nagydíj, a MotoGP 12. futama, Silverstone
23.–IX. 1. EVEZÉS. Világbajnokság, Linz
23.–IX. 1. KICK-BOX. Kadét és junior Európa-bajnokság, Győr
23.–IX. 8. RÖPLABDA. Női Európa-bajnokság, Magyarország, Törökország, Lengyelország, Szlovákia
24. ATLÉTIKA.
Gyémánt Liga, Párizs
24–25. TRIATLON. Világkupa, Karlovy Vary
24.–IX. 15. KERÉKPÁR. Vuelta a Espana
25–31. CSELGÁNCS. Világbajnokság, Tokió
26.–IX. 3. SPORTLÖVÉSZET. Világkupaverseny, puska, pisztoly, korong, Rio de Janeiro
26.–IX. 8. TENISZ. Grand Slam-torna, US Open, New York
27–28. LABDARÚGÁS. Bajnokok Ligája, 4. selejtezőkör, visszavágók
28.–IX. 1. KERÉKPÁR. Hegyikerékpáros világbajnokság, Mont-Sainte-Anne (Kanada)
29. ATLÉTIKA. Gyémánt Liga-döntő, Zürich
29. LABDARÚGÁS. Európa-liga, 4. selejtezőkör, visszavágók
29.–IX. 1. TRIATLON. Világbajnoki nagydöntő, Lausanne
30.–IX. 1. FORMULA–1. Belga Nagydíj, a vb 13. futama, Spa-Francorchamps
30.–IX. 1. KAJAK-KENU.
Szlalom világkupaverseny, Markkleeberg (Németország)
30.–IX. 1. KOSÁRLABDA. 3x3-as Európa-bajnokság, Debrecen
30.–IX. 1. TORNA. Országos bajnokság, Budapest
31. TRIATLON. Rövid távú országos bajnokság, Tata
31.–IX. 1. ATLÉTIKA. Szuper Liga-döntő, Budapest
31.–IX. 1. GYORSASÁGI KAMION. Európa-bajnokság, 5. forduló, Most (Csehország)

Szeptember
1. ATLÉTIKA. 50 km-es gyalogló-világbajnokság, Brassó
1–2. SPORTLÖVÉSZET. Országos bajnokság, 50 m, 150 m, Nagytétény
2–11. ÖKÖLVÍVÁS. Férfi világbajnokság, Szocsi
3–8. ASZTALITENISZ. Csapat Európa-bajnokság, Nantes
3–9. ÖTTUSA. Világbajnokság, Budapest
3–17. SPORTLÖVÉSZET. Európa-bajnokság, korong, Lonato
5. AMERIKAI FUTBALL.
NFL, az alapszakasz kezdete
5. LABDARÚGÁS. Montenegró–Magyarország, előkészületi mérkőzés
5–7. LABDARÚGÁS. Európa-bajnoki selejtezők
5–15. SÚLYEMELÉS. U15-ös és ifjúsági Európa-bajnokság, Constanta (Románia)
6. ATLÉTIKA. Gyémánt Liga-döntő, Brüsszel
6–8. FORMULA–1. Olasz Nagydíj, a vb 14. futama, Monza
6–8. KAJAK-KENU. Sárkányhajó országos bajnokság, 4. forduló, k. k. h.
6–8. KAJAK-KENU. SUP országos bajnokság, 4. forduló, k. k. h.
6–8. KAJAK-KENU. Szlalom világkupaverseny, Prága
6–8. KARATE. Premier League-verseny, Tokió
6–8. TORNA. Challenge világkupaverseny, Szombathely
7. TRIATLON. Világkupa, Banyoles (Spanyolország)
7–8. ATLÉTIKA. Országos csapatbajnokság, döntő, k. k. h.
7–9. LASER RUN. Világbajnokság, Budapest
7–11. ÖKÖLVÍVÁS. Ifjúsági Európa-bajnokság, Szófia
8. ATLÉTIKA. Félmaratoni országos bajnokság, Budapest
8–10. LABDARÚGÁS. Európa-bajnoki selejtezők
9. LABDARÚGÁS. Magyarország–Szlovákia, Európa-bajnoki selejtező
10–14. ASZTALITENISZ. ITTF Challenge plus, 5. állomás, Asunción (Paraguay)
11–15. KAJAK-KENU. Olimpiai tesztverseny, Tokió
12–15. KAJAK-KENU. Sárkányhajó-világbajnokság, Kijev
12–15. RALI.
Török rali, a vb 11. futama, Marmaris
12–23. SPORTLÖVÉSZET. Európa-bajnokság, 25 m, 50 m, puska, pisztoly, Bologna
12–29. RÖPLABDA. Európa-bajnokság, férfiak, Franciaország, Belgium, Hollandia, Szlovénia
13–15. GYORSASÁGI MOTOR.
San Marinó-i Nagydíj, a MotoGP 13. futama, Misano
14–15. ASZTALITENISZ. Férfi és női ETTU-kupa, 1. forduló
14–15. GYORSASÁGI AUTÓ. WTCR Oscaro, a túraautó-világkupa 7. fordulója, Ningpo (Kína)
14–15. GYORSASÁGI KAMION. Európa-bajnokság, 6. forduló, Zolder (Belgium)
14–22. BIRKÓZÁS. Világbajnokság, Asztana
16–21. PARASPORTOK. Asztalitenisz Európa-bajnokság, Helsingborg (Svédország)
16–22. RITMIKUS GIMNASZTIKA. Világbajnokság, Baki
17–18. LABDARÚGÁS.
Bajnokok Ligája, csoportkör, 1. forduló
18–20. VITORLÁZÁS. Kékszalag, tókerülő verseny, Balatonfüred
18–27. SÚLYEMELÉS. Világbajnokság, Pattaya (Thaiföld)
19. LABDARÚGÁS.
Európa-liga, csoportkör, 1. forduló
20–22. EVEZÉS. Országos bajnokság, Velence
20–22. FORMULA–1. Szingapúri Nagydíj, a vb 15. futama, Marina-öböl
20–22. GYORSASÁGI MOTOR. Aragóniai Nagydíj, a MotoGP 14. futama, Motorland Aragón
21–22. TRIATLON. Világkupa, Vejhaj (Kína)
22. ATLÉTIKA. 10 km-es országos bajnokság, Szombathely
22–29. KERÉKPÁR. Országúti világbajnokság, Yorkshire
24–29. KAJAK-KENU. Szlalom világbajnokság, La Seu d'Urgell (Spanyolország)
24–30. PARASPORTOK. Kerekesszékes vívó-világbajnokság, Cshongdzsu (Dél-Korea)
25–27. ASZTALITENISZ.
Bajnokok Ligája, férfiak, 1. forduló
27–29. ASZTALITENISZ. Bajnokok Ligája, nők, 1. forduló
27–29. FORMULA–1. Orosz Nagydíj, a vb 16. futama, Szocsi
27–29. SPORTLÖVÉSZET. Országos bajnokság, korong, Sarlóspuszta
27–29. ÚSZÁS. Világkupa-sorozat, 4. állomás, Eindhoven
27.–X. 6. ATLÉTIKA. Világbajnokság, Doha
28–29. GYORSASÁGI KAMION. Európa-bajnokság, 7. forduló, Le Mans (Franciaország)
29. ATLÉTIKA. Maratoni országos bajnokság, Budapest
29. NYÍLT VÍZI ÚSZÁS. Világkupaverseny, Csun'An

Október
1–2. LABDARÚGÁS. Bajnokok Ligája, csoportkör, 2. forduló
1–6. ASZTALITENISZ. World tour, 6. állomás, Stockholm
2–8. LABDARÚGÁS. Európa-bajnoki selejtező (Bulgária, Kazahsztán, Lengyelország, Magyarország), női U17, Magyarország
2–8. LABDARÚGÁS. Európa-bajnoki selejtező (Dánia, Koszovó, Magyarország, Törökország), női U19, Törökország
3. LABDARÚGÁS. Európa-liga, csoportkör, 2. forduló
3–5. ÚSZÁS. Világkupa-sorozat, 5. állomás, Budapest
3–6. RALI. Brit rali, a vb 12. futama, Cardiff
4–6. GYORSASÁGI MOTOR. Thaiföldi Nagydíj, a MotoGP 15. futama, Csang
4–6. KARATE. Premier League-verseny, Moszkva
4–6. SPORTLÖVÉSZET. Ifjúsági Európa-bajnokság, 10 m, puska, pisztoly, Magyarország, k. k. h.
4–13. TORNA. Világbajnokság, Stuttgart
5–6. GOLF.
Klubcsapatbajnokság, Balatonudvari
5–6. GYORSASÁGI KAMION. Európa-bajnokság, 8. forduló, Jarama (Spanyolország)
5–6. SPORTLÖVÉSZET. Országos bajnokság, target sprint, k. k. h.
8–13. ASZTALITENISZ. World tour platinium, 5. állomás, Bréma
8–15. SPORTLÖVÉSZET. Világkupadöntő, korong, El-Ain (Egyesült Arab Emírségek)
9–15. LABDARÚGÁS. Európa-bajnoki selejtező (Grúzia, Horvátország, Kazahsztán, Magyarország), U19, Magyarország
10. LABDARÚGÁS. Horvátország–Magyarország, Európa-bajnoki selejtező
10–12. LABDARÚGÁS. Európa-bajnoki selejtezők
10–13. KAJAK-KENU. Maratoni világbajnokság, Saohszing
11–13. FORMULA–1. Japán Nagydíj, a vb 17. futama, Szuzuka
12. TRIATLON. Ironman-világbajnokság, Hawaii
12–13. ASZTALITENISZ.
ETTU-kupa, férfiak, nők, 2. forduló
13. LABDARÚGÁS. Magyarország–Azerbajdzsán, Európa-bajnoki selejtező
13–15. LABDARÚGÁS. Európa-bajnoki selejtezők
16–18. ASZTALITENISZ. Bajnokok Ligája, férfiak, 2. forduló
16–20. ASZTALITENISZ. ITTF Challenge, 6. állomás, Cancún
16–20. ASZTALITENISZ. ITTF Challenge, 7. állomás, Wladyslawowo (Lengyelország)
18–20. ASZTALITENISZ. Világkupa, nők, Csengtu (Kína)
18–20. GYORSASÁGI MOTOR. Japán Nagydíj, a MotoGP 16. futama, Motegi
19–20. TRIATLON. Világkupa, Tongjeong
19–27. KICK-BOX. K-1, low-kick és light-contact világbajnokság, Szarajevó
21–27. TENISZ.
Bajnokok tornája, Csuhaj (Kína)
22–23. LABDARÚGÁS. Bajnokok Ligája, csoportkör, 3. forduló
23.–XI. 3. SAKK. Csapat Európa-bajnokság, Batumi
24. LABDARÚGÁS.
Európa-liga, csoportkör, 3. forduló
24–27. RALI. Spanyol rali, a vb 13. futama, Barcelona
24–30. LABDARÚGÁS. Európa-bajnoki selejtező (Fehéroroszország, Lettország, Magyarország, Szerbia), U17, Fehéroroszország
25–27. ASZTALITENISZ. Bajnokok Ligája, nők, 2. forduló
25–27. ASZTALITENISZ. Világkupa, férfiak, Csengtu (Kína)
25–27. CSELGÁNCS. Grand Slam, Abu-Dzabi
25–27. FORMULA–1. Mexikói Nagydíj, a vb 18. futama, Mexikóváros
25–27. GYORSASÁGI MOTOR. Ausztrál Nagydíj, a MotoGP 17. futama, Phillip Island
25–27. TORNA. Mesterfokú bajnokság, Győr
26–27. GYORSASÁGI AUTÓ. WTCR Oscaro, a túraautó-világkupa 8. fordulója, Szuzuka (Japán)
26–27. TRIATLON. Világkupa, Mijazaki
28.–XI. 3. TENISZ. WTA-világbajnokság, Sencsen (Kína)
28.–XI. 5. BIRKÓZÁS. U23-as világbajnokság, Budapest
30. BASEBALL.
MLB. Az alapszakasz vége
30.–XI. 1. ASZTALITENISZ. Bajnokok Ligája, férfiak, 3. forduló
30.–XI. 3. ASZTALITENISZ. ITTF Challenge, 8. állomás, Minszk
30.–XI. 3. ASZTALITENISZ. ITTF Challenge, 9. állomás, Agadír (Marokkó)

November
1–3. ASZTALITENISZ. Bajnokok Ligája, nők, 3. forduló; ETTU-kupa, férfiak, nők, 3. forduló
1–3. FORMULA–1. Amerikai Nagydíj, a vb 19. futama, Austin
1–3. GYORSASÁGI MOTOR.
Maláj Nagydíj, a MotoGP 18. futama, Sepang
1–3. RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA. Világkupa-sorozat, 1. állomás, k. k. h.
1–3. ÚSZÁS. Világkupa-sorozat, 6. állomás, Kazany
2–3. TRIATLON. Világkupa, Salinas
4–10. TENISZ. Next Gen-világbajnokság, Milánó
5–6. LABDARÚGÁS. Bajnokok Ligája, csoportkör, 4. forduló
6–10. ASZTALITENISZ. Csapat világkupa, Tokió
7. LABDARÚGÁS. Európa-liga, csoportkör, 4. forduló
7–9. ÚSZÁS. Világkupa-sorozat, 7. állomás, Doha
8. ATLÉTIKA. Mezei futó Európa-bajnokság, Lisszabon
8–10. ASZTALITENISZ. ETTU-kupa, férfiak, nők, 3. forduló
8–10. CSELGÁNCS. Grand Prix, Taskent
8–10. MŰÚSZÁS. Magyar Kupa, k. k. h.
8–10. RALI. Nyíregyháza rali, az Európa-bajnokság futama, Nyíregyháza
8–10. RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA. Világkupa-sorozat, 2. állomás, k. k. h.
8–11. MŰUGRÁS. Grand Prix, Gold Coast
9–10. TENISZ. Fed-kupa, világcsoport, döntő
9–10. TRIATLON. Világkupa, Santo Domingo
11–17. TENISZ. ATP-világbajnokság, London
12–17. ASZTALITENISZ. World tour platinium, 6. állomás, Linz
13–17. ASZTALITENISZ. ITTF Challenge, 10. állomás, Jogjakarta (Indonézia)
14–16. LABDARÚGÁS. Európa-bajnoki selejtezők
14–17. RALI. Ausztrál rali, a vb 14. futama, Perth
15. ATLÉTIKA. Hegyifutó-világbajnokság, Villa La Angostura (Argentína)
15–17. CSELGÁNCS. Grand Prix, Hága
15–17. FORMULA–1. Brazil Nagydíj, a vb 20. futama, Interlagos
15–17. GYORSASÁGI AUTÓ.
WTCR Oscaro, a túraautó-világkupa 9. fordulója, Makaó
15–17. GYORSASÁGI MOTOR. Valenciai Nagydíj, a MotoGP 19. futama, Valencia
15–17. MŰUGRÁS. Grand Prix, Kuala Lumpur
16. ATLÉTIKA. Hosszú távú hegyifutó-világbajnokság, Villa La Angostura (Argentína)
17–19. LABDARÚGÁS.
Európa-bajnoki selejtező
18–24. TENISZ. Davis-kupa, szuperdöntő, Madrid
19. LABDARÚGÁS. Wales–Magyarország, Európa-bajnoki selejtező
19–23. ASZTALITENISZ. ITTF Challenge, 11. állomás, Antalya
20–22. ASZTALITENISZ. Bajnokok Ligája, férfiak, 4. forduló
21–24. SPORTLÖVÉSZET. Hungarian Open, 10 m, Budapest, k. k. h.
21–24. TORNA. Egyéni világkupaverseny, Cottbus
22–24. ASZTALITENISZ. Bajnokok Ligája, nők, 4. forduló
22–24. CSELGÁNCS. Grand Slam, Oszaka
22–24. MŰUGRÁS. Grand Prix, Szingapúr
23.–XII. 1. KICK-BOX. Pointfighting, kick-light, full-contact és zenés formagyakorlat világbajnokság, Antalya
26–27. LABDARÚGÁS. Bajnokok Ligája, csoportkör, 5. forduló
27–29. ASZTALITENISZ. Bajnokok Ligája, férfiak, 5. forduló
28.–XII. 1. GUMIASZTAL. Világbajnokság, Tokió
29.–XII. 1. ASZTALITENISZ. Bajnokok Ligája, nők, 5. forduló
29.–XII. 1. FORMULA–1. Abu-dzabi Nagydíj, a vb 21. futama, Jasz
Marina

29.–XII. 1. KARATE. Premier League-verseny, Madrid
29.–XII. 1. RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA. Világkupa-sorozat, 3. állomás, k. k. h.
29.–XII. 15. KÉZILABDA. Világbajnokság, nők, Japán

December
4–6. ASZTALITENISZ.
Bajnokok Ligája, férfiak, 6. forduló
4–8. ASZTALITENISZ. ITTF Challenge plus, 6. állomás, Markham (Kanada)
4–8. ÚSZÁS. Rövid pályás Európa-bajnokság, Glasgow
6–8. ASZTALITENISZ. Bajnokok Ligája, nők, 6. forduló
6–8. RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA. Világkupa-sorozat, 4. állomás, k. k. h.
10–11. LABDARÚGÁS. Bajnokok Ligája, csoportkör, 6. forduló
12. LABDARÚGÁS. Európa-liga, csoportkör, 6. forduló
12–15. ASZTALITENISZ. World Tour, döntő, k. k. h.
13–15. ASZTALITENISZ. ETTU-kupa, férfiak, nők, 4. forduló
14–15. CSELGÁNCS. Mastersverseny, Kanton
ÖKÖLVÍVÁS. Országos bajnokság – később kijelölendő időpontban
DARTS. PDC-világbajnokság, London – később kijelölendő időpontban
ÖKÖLVÍVÁS. Női világbajnokság – később kijelölendő időpontban és helyszínen 

2019.09.22 20:36:01

Egyéb egyéni KOHÁN GERGELY

NS-VÉLEMÉNY. Tokióból újra olimpiai érme(ke)t szállíthat a sportág.

2019.09.21 23:32:18

Egyéb egyéni BALLAI ATTILA

ALAPVONAL. A virtuozitásnál fontosabb a karakter, a jellem szilárdsága, úgy is fogalmazhatnánk, az igazi tehetség végül így is, úgy is utat tör magának.

2019.09.19 21:39:13

Egyéb egyéni DEÁK ZSIGMOND

NS-VÉLEMÉNY. Egyetlen feltörekvő hazai tehetségtől sem vette el a helyet.

2019.09.18 21:49:34

Egyéb egyéni CSURKA GERGELY

ALAPVONAL. Ez a jövő – esszük, nem esszük, nem kapunk mást. És ne tévedjünk: az éhhalált választóknak még az emlékét sem igen fogják megőrizni.

2019.09.16 16:30:55

Egyéb egyéni VINCZE SZABOLCS

Arkagyij Dvorkovicsnak tetszenek a magyar kezdeményezések és támogatni akarja őket.