MTI 2019.04.23 09:56 Frissítve: 2019.04.23 14:03

Sportlövő-vk: a magyarok a középmezőnyben végeztek

A középmezőnyben végeztek a magyarok női légpuskában a sportlövők Pekingben zajló olimpiai kvalifikációs világkupa-versenyén.

A viadal honlapjának beszámolója szerint a 107 fős mezőnyben Horváth Lea 621.9 körös eredménnyel az 54., Zwickl-Veres Kata 621.7-tel az 56., Mészáros Eszter 620.9-cel a 63. helyen zárta az alapversenyt, amelyen 628.3-as teljesítménnyel lehetett a döntőbe jutni.

A versenyt az indiei Apurvi Chandela nyerte meg. A kínai fővárosban minden egyéni számban két tokiói indulási jogot osztanak ki.

2020.02.17 23:16:07

Egyéb egyéni DEÁK ZSIGMOND

ALAPVONAL. Ez nem ellenőrizetlen forrású és hitelességű átigazolási pletyka Cristiano Ronaldóról vagy Lionel Messiről – mert velük minden hírt el lehet adni –, hanem a magából erkölcsileg kifordult rögvalóság.

2020.02.17 13:55:49

Egyéb egyéni SZÖLLŐSI GYÖRGY (Berlin), HATÁR DÁVID, LAKNER GÁBOR (Budapest)

A nőknél ismét Simone Biles nyert • A dél-afrikai rögbiválogatott az Év csapata • Dirk Nowitzki életműdíjat kapott.

2020.02.11 23:55:14

Egyéb egyéni S. T. J.

A Nemzeti Sport szerdai számából ajánljuk.

2020.02.11 19:43:42

Egyéb egyéni KOHÁN GERGELY (Róma)

Lévai először dobogós felnőtt-világversenyen, a magyar küldöttség már három éremnél tart.