A Magyar Ritmikusgimnasztika-szövetség (MRGSZ) rendkívüli szakági ülésén Körmendy-Ékes Juditot, az ORTT volt vezetőjét választotta meg elnökké.
Az új elnökségbe Bencze B. György, Farkas Attila Erik, Nagy Sándor, a háromszoros olimpikon Fráter Viktória, valamint a Testnevelési Egyetem adjunktusa, a szövetségben 2005 és 2010 között szakmai alelnökként dolgozó Fajtné Thuróczy Zsuzsanna került be. Az új vezetőség egyik legfontosabb feladata a 2017-es, budapesti rendezésű Európa-bajnokság megszervezése és lebonyolítása lesz.
A rendkívüli közgyűlés összehívását azt tette szükségessé, hogy a korábbi vezetőség – Korom Norbert elnök, illetve Csutora László, Fehér Ede, Major István és Orbán Imre – lemondott tisztségéről.
Legfrissebb hírek

Hétvégén rendezik az első Keleti Ágnes-emlékversenyt
Torna
2026.06.10. 12:56
Ezek is érdekelhetik






