Pankráció: bemutatkozott a korábbi német válogatott kapus – videó

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2016.11.04. 13:08
null
Tim Wiese győzelemmel mutatkozott be (Fotó: Twitter/Sky Sports)
Ugye még emlékeznek Tim Wiesére, a Werder Bremen és a német válogatott korábbi válogatott kapusára, aki két évvel ezelőtt, 32 évesen úgy döntött, hogy inkább a gyúrásnak és a testépítésnek szenteli az életét, majd a WWE nevű pankrátorszervezet profi szerződést ajánlott neki.

Tim Wiese 2014-ben egy frankfurti gálán mutatkozott be – igaz, csak vendégszereplőként –, ám a volt kapus akkor úgy gondolta, még kicsit erősítenie kellene ehhez, így neki is kezdett a dolognak. Mindezt a honfitárs testépítővel, Murat Demirrel az oldalán tette. Az eredmény elképesztő volt: Wiese igazi szörnyeteggé gyúrta magát.

Idén júniusban Triple H, a WWE alelnöke felajánlotta Wiesének, hogy folytassa az edzéseit a szervezet hivatalos termében, s a kapus nem utasította vissza az ajánlatot. A felkészülés olyannyira jól sikerült, hogy csütörtök este bemutatkozott a müncheni Olympiahalléban.

Wiese az eseményen egy csapatmeccsen, Sheamus és Cesaro oldalán bunyózott Primo és Epico, valamint Bo Dallas ellen. A bunyót a korábbi német válogatott kapusának csapa nyerte.

„Fantasztikus érzés volt ekkora mérkőzésen debütálni” – mondta a gála után Wiese a TalkSportnak.


Legfrissebb hírek

Újabb kirúgás a Bundesligában, az edző csak telefonon tudott elköszönni

Német labdarúgás
2 órája

Willi Orbán bekerült a forduló válogatottjába a Kickernél

Német labdarúgás
9 órája

Hátrányba került, mégis veretlen maradt a St. Pauli

Német labdarúgás
Tegnap, 19:25

Kane duplázott, a Bayern alaposan elpáholta a Hamburgot

Német labdarúgás
2025.09.13. 20:31

Kasper Hjulmand a Frankfurt elleni győzelemmel debütált a Leverkusen kispadján

Német labdarúgás
2025.09.12. 22:30

Schäfer András hétvégén sem játszhat az Union Berlinben

Német labdarúgás
2025.09.12. 13:48

Michael Owen továbbra is úgy gondolja, hogy Harry Kane rossz döntést hozott

Német labdarúgás
2025.09.11. 11:59

Christian Eriksen Dárdai Bence csapattársa lett – hivatalos

Német labdarúgás
2025.09.10. 17:14
Ezek is érdekelhetik