NS: Marco Rossi könnyei; soha nem látott blama – hétfő

2017.05.28. 23:33
A Nemzeti Sport hétfői számából ajánljuk.

Marco Rossi megkönnyezte a Honvéd bajnoki címét. Négy éve bronzot, most aranyat nyert a kispestiekkel az olasz szakember, aki boldog, hogy azzal a klubbal lett először bajnok, amelyről édesapja és nagyapja is sokat mesélt neki, reméli, büszkén néznek rá odaföntről, s most ugyan elmegy a csapattól, de nem zárta be végleg maga mögött az ajtót. Pietsch Tibor interjúja

A Jug Dubrovnik elleni BL-döntőben a kapuban parádézó Nagy Viktor vezérletével veretlenül menetelt végig a sorozaton a Szolnok, így kétség sem férhet hozzá, megérdemelten lett Európa, sőt talán a világ legjobb klubcsapata, s az sem mellékes, hogy az első vidéki együttes, amely Bajnokok Ligáját nyert. Rác Benedek Balázs visszatekintése

A Ferrari uralta Monacót, miközben a Mercedesnek dobogós hely sem jutott. Vettel győzött Räikkönen előtt, s mivel Hamilton csak hetedik lett, az összetettben a német pilóta már huszonöt ponttal vezet. Zsoldos Barna helyszíni tudósítása

Soha nem látott blama a Roland Garroson, a világelső Angelique Kerber máris csomagol. A német teniszezőnek látványosan nem megy Párizsban, most már az első fordulóban kikapott az orosz Makarovától

Hétfő lévén ismét jelentkezünk nosztalgiamellékletünkkel, a Népsporttal. A tartalomból: 1956: Fradi volt, Fradi lesz...; Varjú Vili, a szelíd óriás; 1962: A Becsület serlege; 1947: Bakancs és háló