NS: harmadszor ültek le közös vacsorára a főszerkesztők

A képen, balról: Dénes Tamás, Szekeres Tamás, Kálnoki Kis Attila, Buzgó József, Szöllősi György és Malonyai Péter (Fotó: Szabó Miklós)
Immár harmadszor ültek le szakmai-baráti beszélgetésre a Nemzeti Sport jelenlegi főszerkesztője, Szöllősi György invitálására az újság korábbi főszerkesztői, stílszerűen a nemzeti ünnep előtt, hiszen lapunk első száma 1903. március 15-én került az utcára.
Legfrissebb hírek

A bakelit varázsa – Malonyai Péter jegyzete
Foci vb 2026
2026.06.24. 23:21

NS-foci: ötödik hely a Grosics-kupán
Minden más foci
2026.06.23. 14:34
Ezek is érdekelhetik