nemzetisport.hu 2020.01.16 22:25 Frissítve: 2020.01.16 22:39

Év Sportolója Gála: Hosszú Katinka nyert a nőknél

Hosszú Katinkát választották meg az Év legjobb női sportolójának a 62. M4 Sport – Az Év Sportolója Gálán. A háromszoros olimpiai bajnok hetedik alkalommal nyerte meg a díjat. A 30 éves úszó 2019-ben 200 és 400 vegyesen is világbajnok lett, a rövid pályás Európa-bajnokságon pedig négy aranyérmet nyert.

Élő tudósításunkat és összefoglalónkat ITT OLVASHATJA el a gáláról!

Egyéb egyéni NÉMETH ANDREA

A korábbi szépségkirálynő legjobb sportolóinkkal süt-főz kameráink előtt.

2020.09.26 00:03:38

Egyéb egyéni SZÖLLŐSI GYÖRGY

NS-VÉLEMÉNY. A két brand sikertörténete akkor fonódott össze először.

2020.09.23 20:31:55

Egyéb egyéni N. PÁL JÓZSEF

ALAPVONAL. Szerettem volna hinni március-április fordulójának főbekólintó napjai táján – naiv módon persze –, hogy az élet hajszolására kondicionált ember megáll, s néhány pillanatig gondolkozik legalább.

2020.09.22 22:24:13

Egyéb egyéni MONCZ ATTILA

ALAPVONAL. Már elnézést, de gépiesített sportolókat vagy hús-vér embereket akarunk-e látni? Sokak szerint itt a vége, itt kellene megállni. Csak még nem jutottunk el addig a pontig, amelyen túlról már nem lehet visszatérni.

2020.09.21 11:36:35

Egyéb egyéni SZABÓ GÁBOR

A helyi lapok pedig nem válogattak a címekben:     „A sport megcsúfolása”, „Merénylet a versenyzők ellen”.