Darts: otthonról is megy – egymás ellen játszott Taylor és Van Barneveld

H. D.H. D.
2020.04.09. 21:47
A dartsozás két legendája, Phil Taylor és Raymond van Barneveld egy jótékonysági mérkőzést játszott egymással, miközben tökéletesen betartották a koronavírus-járvány miatti hatósági ajánlást: egyikük sem mozdult ki a saját otthonából.

A hét nyert legig tartó mérkőzésen az ötszörös világbajnok holland játékos steel helyett soft nyilakkal izgalmas csatában, 7–6-ra legyőzte a tizenhatszoros világbajnok angolt – igaz, ezúttal egyáltalán nem a végeredmény volt a fontos…

A jótékonysági mérkőzést a Paddy Power szervezte, a fogadóiroda pedig minden egyes 180-as kör után 1000 fontot (400 ezer forintot) ajánlott fel az Országos Egészségügyi Szolgálat (NHS) koronavírus elleni harcának segítéséhez.

Taylor tíz, míg Van Barneveld öt tökéletes kört dobott, így 15 ezer fontot, azaz nagyjából 6 millió forintot utalhat majd a fogadóiroda az egészségügyi dolgozóknak.

A mérkőzés vágatlanul

Legfrissebb hírek

Kelemen három leget nyert, de kikapott Cullentől a Slovak Darts Openen

Egyéb egyéni
2026.06.19. 22:35

Már csak egy nagy trófea hiányzik Luke Littler gyűjteményéből

Egyéb egyéni
2026.06.15. 10:16

Littler és Humphries együtt lett dartscsapat-világbajnok

Egyéb egyéni
2026.06.14. 22:13

A skótok lenullázták a magyarokat kiejtő norvégokat a darts csapat-vb-n

Egyéb egyéni
2026.06.13. 23:44

Döntő legben kaptunk ki a norvégoktól, nincs meg a továbbjutás a dartscsapat-vb-n

Egyéb egyéni
2026.06.12. 20:34

Remek magyar bemutatkozás a darts csapat-vb-n, ki-ki meccset vívunk a norvégokkal

Egyéb egyéni
2026.06.12. 13:19

A finnekkel és a norvégokkal egy csoportban a magyarok a dartsvilágkupán

Egyéb egyéni
2026.06.03. 18:09

Platinakategóriás hazai versennyel pótolná a Magyar Dartsszövetség a kieső World Masterst

Egyéb egyéni
2026.06.01. 11:28
Ezek is érdekelhetik