Birkózás: két magyar érem az emlékverseny első napján

2020.01.10. 22:02
A törökök olimpiai, világ- és Európa-bajnokának tiszteletére rendezett 48. Yasar Dogu-emlékversennyel kezdődött a nemzetközi birkózóidény a mieink számára. A női és szabadfogású viadal első napján két magyar érem született – olvasható a magyar szövetség hírlevelében.

A 2019-es Európa-bajnok Barka Emese (57 kg) tussal verte az Eb-3., riói olimpikon török Günt és az U23-as Eb-győztes Galambos Ramónát is, majd a döntőben 7-6-ra a háromszoros kontinensbajnok, vb-2. bolgár Dudovát, s a dobogó tetejére léphetett. Galambos végül harmadik lett, mert felülmúlt még két hazai versenyzőt.

Legfrissebb hírek

Rovnyai János: Életem nagy bulija volt az Eb-döntő!

Birkózás
1 órája

Szobatársa elárulta, szerinte mi vezethetett Németh Zsanett halálához

Birkózás
Tegnap, 9:52

Gyertyagyújtással emlékeznek Németh Zsanettre

Birkózás
2026.06.24. 15:18

Gyász: tragikus hirtelenséggel elhunyt a birkózó Németh Zsanett

Birkózás
2026.06.23. 16:31

Egyetemi világbajnokot ünnepel a magyar muaythai

Egyéb egyéni
2026.06.15. 12:49

Lévai Tamás nyerte a klasszisok csatáját kötöttfogású 87 kilogrammban

Birkózás
2026.06.13. 20:41

Lőrincz Tamás: Meg kell védeni az értékeinket!

Egyéb egyéni
2026.06.02. 08:14

Lőrincz Tamás indul a Magyar Birkózók Szövetsége elnöki posztjáért

Birkózás
2026.06.01. 09:21
Ezek is érdekelhetik