MTI 2019.10.27 17:51 Frissítve: 2019.10.27 18:34

Superbike-vb: Sebestyén 11. Katarban és az összetettben is

Sebestyén Péter a 11. helyen végzett a gyorsaságimotoros Superbike-világbajnokság Supersport kategóriájának idényzáró futamán Katarban, és az összetett pontversenyben is 11. lett.

A 25 éves magyar motoros a versenysorozat honlapja szerint a 13. pozícióból startolhatott Losailban, és két helyet javítva ért célba tizenegyedikként a 15 körös versenyen.

A Superbike-vb Supersport kategóriájának bajnoka idén a svájci Randy Krummenacher lett 213 ponttal, Sebestyén 59 pontot gyűjtött, miután a 12 versenyből tizenegyet pontszerző helyen zárt.

2020.03.16 21:54:16

Egyéb autó-motor TÓTH ANITA

A Hyundaijal hosszabbító magyar versenyző egyelőre nem tudja, mikor kezdődhet el az idei WTCR-sorozat.

2020.03.08 21:58:19

Egyéb autó-motor KOVÁCS NIKOLETT (Katar)

Albert Arenas tökéletes utolsó köre a Moto3-ban, könnyes pillanatok a Moto2-ben.

2020.01.01 19:24:25

Michelisz Norbert a szimulátoros versenyektől a túraautó-világkupa bajnoki címéig.