Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) végrehajtó bizottsága jövő csütörtökön tartja következő videokonferenciáját, amelynek legfőbb témája a koronavírus-járványnak az európai futballra gyakorolt hatása lesz, vagyis az, hogyan és mikor folytatódjon az idény.
Az UEFA már korábban világossá tette, azt akarja, hogy a tagszövetségek bajnokságai a pályán fejeződjenek be, ahogyan a Bajnokok Ligája és az Európa-liga is.
A The Telegraph című brit lap szerint a szövetségnek már konkrét terve is van, eszerint a BL-döntőre augusztus 29-én kerülne sor Isztambulban. A negyeddöntő megrendezésére július végétől lenne lehetőség, az elődöntőt pedig augusztusban játszhatnák. Az Európa-liga gdanski fináléját augusztus 26-ra tervezik.
Legfrissebb hírek

Nagyobb erők – Ballai Attila publicisztikája
Európa-liga
2026.03.22. 00:23

A Braga elleni párharc volt a plafon a Fradinak
Európa-liga
2026.03.20. 07:33
Ezek is érdekelhetik




