H. D. 2019.10.09 19:48 Frissítve: 2019.10.09 20:00

Futsal BL: a Berettyóújfalu négy góllal kikapott a KPRF-től

A futsal Bajnokok Ligája első csoportkörének második fordulójában a magyar bajnok Berettyóújfalu 5–1-re kikapott az orosz ezüstérmes KPRF-től, amely így a Murciához hasonlóan az utolsó kör eredményeitől függetlenül továbbjutott.

FUTSAL BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ

BERETTYÓÚJFALU–KPRF (orosz) 1–5 (0–2)
Berettyóújfalu. Vezette: Matkovic (svájci), Onatsu (finn), Manzione (olasz)
Gólszerző: Rafael da Silva (22.), ill. Aszadov (14., 33.), Simi Saiotti (18., 40.), Paulinho (40.)

A MÉRKŐZÉS ÖSSZEFOGLALÓJÁT IDE KATTINTVA OLVASHATJA EL!

A csoport másik mérkőzésén
Murcia (spanyol)–Kajrat (kazah) 3–2 (1–1)

A csoport állása: 1. KPRF 6 pont (8–1), 2. Murcia 6 (8–2), 3. Kajrat 0 (2–6), 4. Berettyóújfalu 0 (1–10)

2019.10.11 13:33:23

Bajnokok Ligája H. D.

A magyar bajnok három vereséggel zárta a főcsoportkört, így búcsúzott a sorozattól.

2019.10.09 17:28:28

A magyar bajnok sokáig jól tartotta magát • A Kajrat elleni meccs dönt a továbbjutásról.

2019.10.08 14:49:03

Bajnokok Ligája B. L.

A spanyol ezüstérmes az első félidőben lejátszotta ellenfelét a pályáról, mégis a szünet után nyílt az olló.

2019.10.02 20:48:07

Bajnokok Ligája KAMLER JÁNOS

NS-VÉLEMÉNY. Sokkal nagyobb meglepetés volt a Tottenham döntőbe jutása az előző idényben.

2019.10.02 19:49:22

Bajnokok Ligája T. I.

Mohamed Szalah 69. percben született gólja döntött. • Szoboszlai ziccerig jutott. Haaland ismét betalált.