Chelsea: Ramires örömmel nyugtázta a Benfica elleni döntetlenjüket

2012.03.29. 17:16
Újságíró és futballista egyaránt meglepődött a Benfica–Chelsea BL-negyeddöntő (0–1) első mérkőzése után, amikor a vendégek játékosát, Ramirest kérdezték a sajtó emberei.

A Chelsea brazil középpályása elégedetten nyugtázta, hogy 0–0-s döntetlent értek el a Benfica otthonában, ami azt jelenti, hogy hazai pályán bármilyen különbségű győzelemmel kivívhatják a továbbjutást. A játékos csak ezután tudta meg, hogy 1–0-ra megnyerték a meccset.

Ramirest ugyanis Oscar Cardozo szabálytalansága után éppen az oldalvonal mellett ápolták, amikor a 75. percben Salomon Kalou megszerezte a vendégek győztes gólját. Amikor visszatért a pályára, már újraindult a játék, Ramiresnek pedig fogalma sem volt róla, hogy vezetnek.