BL: Neymar megtapsolta az üres lelátókat – videó
A labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében, a párharc visszavágóján a francia Paris Saint-Germain – a koronavírus-járvány miatt – zárt kapuk mögött fogadja az első mérkőzés 2–1-re megnyerő német Borussia Dortmundot. A kezdőrúgás előtt a szokásoknak megfelelően felsorakoztak a játékosok a pályán, a BL-himnusz után pedig Neymar kissé bizarr módon megtapsolta az üres lelátókat.
Később a brazil klasszis fejes góljával szerzett vezetést a PSG a Dortmund ellen
A MÉRKŐZÉS ÉLŐ, SZÖVEGES TUDÓSÍTÁSÁT IDE KATTINTVA KÖVETHETI!
Legfrissebb hírek

Neymar a visszatéréséről beszélt
Foci vb 2026
Tegnap, 12:14

Tényleg játszik Neymar Skócia ellen? Ha igen, mennyit?
Foci vb 2026
2026.06.24. 13:42
Ezek is érdekelhetik




