H. D. 2019.11.06 21:53 Frissítve: 2019.11.06 23:21

BL: hihetetlen öngólt fejelt az Atlético középpályása – videó

A labdarúgó Bajnokok Ligája D-csoportjának 4. fordulójában hihetetlen öngóllal szerzett vezetést a Bayer Leverkusen: az Atlético Madrid középpályása, Thomas Partey egy szöglet után a saját kapujába fejelte a labdát.

2019.11.07 11:24:58

Bajnokok Ligája D. Á.

Kyle Walker esete után olyan futballistákat gyűjtöttünk össze, akik kapusként is megállták a helyüket.

2019.11.06 19:30:29

Bajnokok Ligája BACSKAI JÁNOS

VAR, kimaradt büntető, elpuskázott helyzetek, kiállított cserekapus és vészkapus védő – Zágrábban sem unatkoztak.

2019.11.06 20:34:08

Bajnokok Ligája KOCSMÁR-TÓTH ISTVÁN

A 18 éves brazil hét perc alatt duplázott, végül négy gólból vette ki a részét közvetlenül. A PSG továbbjutott.

2019.11.05 19:58:24

Negyvenöt percig mesésen és hatékonyan futballozott az Inter, de aztán beindult a dortmundi henger.

2019.11.05 16:43:02

Bajnokok Ligája BORBÉLY LÁSZLÓ

Már a 4. percben 1–1 volt az állás, a hollandok már hárommal is mentek, de majdnem kikaptak.