BL, E-csoport: a CSZKA lemarad a nyolcaddöntőről

2016.11.22. 19:54
A CSZKA Moszkva nem tudta lenyomni a Leverkusent (Fotó: Reuters)
A CSZKA Moszkva hazai pályán 1–1-es döntetlent játszott a Bayer Leverkusennel a labdarúgó Bajnokok Ligája E-csoportjában, ezzel eldőlt, hogy az orosz csapat nem juthat a legjobb 16 közé.

Az első félidőben először a CSZKA előtt adódtak nagyobb lehetőségek, ám gólt a Leverkusen szerzett. A 16. percben ügyes szabadrúgás-kombináció végén Kevin Volland a lesre játszó védők között közelről a kapuba lőtt.

A második félidőben nagy erőkkel rohamozott a moszkvai csapat, de csak egyenlíteni tudott az izraeli Bibrasz Natho tizenegyesével. Ez azt jelenti, hogy a CSZKA biztos nem jut a nyolcaddöntőbe, legjobb esetben az Európa-ligában folytathatja tavasszal.

BAJNOKOK LIGÁJA
5. FORDULÓ, E-CSOPORT
CSZKA Moszkva (orosz)–Leverkusen (német) 1–1
(Natho 75. – 11-esből, ill. Volland 16.)
KÉSŐBB
Monaco (francia)–Tottenham (angol) 2–1 (D. Sidibé 48., Lemar 53., ill. Kane 52. – 11-esből)