BL: Dibusz óriási bravúrja, Uzuni gyönyörű levétele – videó

2020.09.30. 10:02
Uzuninak voltak olyan megmozdulásai, amelyeket a BL-csoportkörben is megtapsolhatnak majd (Fotó: Török Attila)
Kedden bejutott a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörébe a Ferencváros, a zöld-fehérek az idegenbeli 3–3 után a Groupama Arénában gól nélküli döntetlent játszottak a norvég Moldéval. A találkozó 76. percében óriási bravúrt mutatott be Dibusz Dénes, a zöld-fehérek kapusa, s mint később kiderült, a védés BL-csoportkört ért.

Dibusz Dénes bravúrját ide kattintva nézhetik meg!

A mérkőzésen akadt egy másik szép mozdulatsor is: az 56. percben egy ívelésnél Myrto Uzuni vette le tanári módon a labdát, majd egy dekázást követően rögtön indította a keresztbe elfutó Olekszandr Zubkovot, az ukrán támadó viszont nem tudta góllal befejezni az akciót.

Uzuni parádés labdaátvételét ide kattintva nézhetik meg!