BL: Beckhamet csúnyán lehúzta a neves szaklap, 3/10

2013.04.03. 14:47
David Beckham 70 percet játszott a Paris Saint-Germain Barcelona elleni Bajnokok Ligája-negyeddöntő első mérkőzésén (2–2), ám a francia vezető sportnapilap, a L’Équipe tudósítója nem volt elégedett a teljesítményével: a tízes skálán mindössze hármas osztályzatot adott a játékosnak. A szaklap szerint Beckham és a katalánok támadója, David Villa nyújtotta a leggyengébb teljesítményt a mérkőzésen.

A L’Équipe-nél Thiago Silva volt a meccs legjobbja, a brazil középhátvéd 8-as osztályzatot kapott.

A Nemzeti Sport Online olvasóinak szavazásán az első félidőben a PSG játékosok közül a legtöbbet futó Beckham 5.83-as átlaggal végzett, megelőzve a kezdők közül Javier Pastorét és Salvatore Sirigut is. A meccs legjobbja az NSO-olvasóknál is Thiago Silva lett, 7.56-os átlaggal.