nemzetisport.hu 2018.10.04 11:32 Frissítve: 2018.10.04 12:02

BL: a Pool legyőzése után fegyveres rablók támadtak a Napoli-csatárra

Nem minden Napoli-játékos ünnepelhetett önfeledten szerda este, miután az olasz együttes 1–0-ra legyőzte az előző idényben döntős Liverpoolt a Bajnokok Ligájában. A lengyel Arkadiusz Miliket ugyanis kirabolták a mérkőzés után.

Miliknek nem volt könnyű estéje (Fotó: AFP)

A Napoli szerda este hazai pályán egy góllal jobb volt a Liverpoolnál, Milik kezdőként 68 percet töltött a pályán.

Az Il Mattino beszámolója szerint a lengyel csatár hajnali 2 óra körül hazafelé tartott autójával, amikor két bukósisakos férfi motorkerékpárral útját állta. Az egyik rabló odament Milik járművéhez, fegyvert fogott a Napoli futballistájára, s elvette tőle a mintegy 20 ezer eurós (körülbelül 6.5 millió forintos) Rolex-karóráját.

A helyi rendőrség nyomozást indított az ügyben.

2019.02.23 23:04:20

Bajnokok Ligája BALLAI ATTILA

ALAPVONAL. A labdarúgás bezzeg virágzik. Ráadásul különös, nehezen magyarázható kontraszt, hogy éppen ebben a „csapágyasra hajtott”, felgyorsult világban nyert polgárjogot a 0–0.

2019.02.20 19:38:35

Bajnokok Ligája nemzetisport.hu

A félidőben két tizenegyesgóllal vezetett a Schalke, aztán jött Leroy Sané és Raheem Sterling.

2019.02.20 19:58:11

Szomorú lett Cristiano Ronaldo madridi visszatérése, pedig a VAR kétszer is az olaszokkal volt.

2019.02.19 20:30:20

Az első félidőben a házigazda mind a 12 lövését elpazarolta, a folytatásban ellaposodott a meccs.