Atlétika: két évre eltiltották a Pekingben aranyérmes Ramzit

2010.01.09. 15:53
Címkék
Rashid Ramzi bahreini középtávfutót két évre eltiltotta a Bahreini Atlétikai Szövetség.

Ramzi a tavalyi pekingi olimpia 1500 méteres versenyszámát nyerte meg, de a Nemzetközi Olimpiai Bizottság doppingvétség miatt elvette tőle az aranyérmet.

Most az is kiderült, hogy két évig nem versenyezhet a marokkói születésű atléta.

Ramzi az eritropoetin (EPO) harmadik generációs változatával, a CERA-val akadt fenn az ellenőrzésen.

Legfrissebb hírek

Horvátország egygólos győzelmet aratott Panama ellen

Foci vb 2026
11 perce

A csereként beállt Budimir juttatta előnyhöz a horvátokat Panama ellen – videók

Foci vb 2026
32 perce

Gól nélküli első félidő után folytatódik a Panama–Horvátország mérkőzés

Foci vb 2026
59 perce

Három lövés, 1 kaput találó, 0.11-es xG, 0 gól a panamai–horvát első félidejében

Foci vb 2026
1 órája

Jude Bellingham: Nem érdemeltem meg a meccs embere címet

Foci vb 2026
1 órája

Harry Kane: Elég régóta élem a csatárok életét ahhoz, hogy tudjam, nem lőhetek mindig gólt

Foci vb 2026
1 órája

Elkezdődött a Panama–Horvátország mérkőzés

Foci vb 2026
2 órája

Horvátország félgőzzel is nyert, Panama már nem juthat tovább a csoportjából

Foci vb 2026
2 órája
Ezek is érdekelhetik