Atlétika: két évre eltiltották a Pekingben aranyérmes Ramzit

2010.01.09. 15:53
Címkék
Rashid Ramzi bahreini középtávfutót két évre eltiltotta a Bahreini Atlétikai Szövetség.

Ramzi a tavalyi pekingi olimpia 1500 méteres versenyszámát nyerte meg, de a Nemzetközi Olimpiai Bizottság doppingvétség miatt elvette tőle az aranyérmet.

Most az is kiderült, hogy két évig nem versenyezhet a marokkói születésű atléta.

Ramzi az eritropoetin (EPO) harmadik generációs változatával, a CERA-val akadt fenn az ellenőrzésen.

Legfrissebb hírek

Maratoni kajak-kenu Eb: két felnőtt érem a rövid körben

Kajak-kenu
3 perce

Curacao szenzációs videóval hangol a sorsdöntő meccsre Elefántcsontpart ellen

Foci vb 2026
4 perce

A Ferrari új motorral támad; a Mercedes kész csapatutasításokat alkalmazni Spielbergben

F1
11 perce

Marozsán elődöntős a mallorcai tenisztornán

Tenisz
17 perce

Az U-válogatott Bakti Balázs Eszékre szerződött

Légiósok
25 perce

Erste Liga: ponterős hátvédjével hosszabbított a DEAC

Jégkorong
35 perce

Még szerencse, hogy van Gabriel

Foci vb 2026
45 perce

Kajak-kenu: a szövetségi kapitányok kijelölték a kanadai vk-ra utazó magyar csapatot

Kajak-kenu
52 perce
Ezek is érdekelhetik