MTI 2019.06.10 11:42 Frissítve: 2019.06.10 11:56

Atlétika: Gusztos és Suha nyerte a vasárnapi félmaratonit

Gusztos Péter és Suha Dorottya nyerte az I. Kedvenc Kereskedőház Félmaratonit.

270-en indultak a vasárnapi félmaratonin (Fotó: Facebook/Naplemente Félmaraton)

A balatonboglári Gömbkilátó és a balatonföldvári hajóállomás között vasárnap megrendezett futóversenyen 270-en álltak rajthoz, közülük 268-an – 111 férfi és 157 nő – teljesítette a távot.

Elsőként a 43 éves Gusztos Péter ért célba, aki elmondása szerint először nyert versenyt. A második helyezett Lubics Péter, a harmadik Balogh Ferenc lett.

A nőknél győztes Suha Dorottya Fűrész Editet és Kovács Viktóriát utasította maga mögé.

Atlétika VINCZE ANDRÁS

ALAPVONAL. Ha nincsenek félelmeink, jövőnk sem lesz, márpedig nagyon úgy tetszik, hogy mi még mindig túl nagy magabiztossággal vágunk neki minden útnak.

2019.05.22 21:44:51

Atlétika CSINTA SAMU

ALAPVONAL. No meg Bolingért is, hiszen a sportágnak hatalmas szüksége van az olyan példákra, amelyek cáfolják azt a meglehetősen lehangoló tézist, mely szerint az atlétikai számok többségét a genetika és a Fennvaló elsősorban a színes bőrű emberekre szabta.

2019.05.21 07:54:49

Atlétika VINCZE SZABOLCS

A másfél éves eltiltása július 13-án véget ér, a szabály szerint két hónappal visszatérése előtt már tréningezhet.

2019.04.07 00:31:03

Atlétika nemzetisport.hu

Tizedik szezon, 12 állomás, két döntő (Zürich, Brüsszel), 50-50 ezer dolláros fődíjak.

2019.04.22 16:46:21

Atlétika VINCZE SZABOLCS, TUMBÁSZ HÉDI

A magyar atlétika új üdvöskéje a glasgow-i Eb-n országos csúcsot futott, majd megsérült, a döntőben nem indulhatott.