Ajánló: Simona Staicu 48 esztendősen is verhetetlen
Simona Staicu 48 esztendősen is verhetetlen. Bár kisebb intenzitással, de továbbra is fut, s a hétvégén tanítványai társaságában indult a budapesti női futófesztiválon, ahol az első helyet szerezte meg.
Az athéni olimpián is induló futónő elmondta, továbbra is rendszeresen mozog, de 40-60 percet fut, ami azért a jelentős eredményekhez már nem elég.„Nem szeretnék már keményen edzeni, a szervezetemet is kímélni kell, illetve kevesebb időm van a munkám és a családom miatt. És valljuk be, a versenyrendszer sem olyan csábító, nem érdemes nagyon sok munkát belefektetni, mert nem mindig lesz meg a jutalma. Ha korán kelek vagy naponta kétszer edzek, akkor többet szeretnék visszakapni.”
Simona Staicu a verseny utáni Facebook-posztjában méltatta a szervezést, s egyéb részleteket is elárult acsupasport.huweboldalon.
Simona Staicu a verseny utáni Facebook-posztjában méltatta a szervezést, s egyéb részleteket is elárult acsupasport.huweboldalon.
Legfrissebb hírek

Csúcstalálkozó a Premier League-ben; Guzi Blanka ezüstérmes
E-újság
2025.08.31. 00:37
Ezek is érdekelhetik