Sárba tiporhatja az atlétika hírnevét az új doppingbotrány

Ötvenöt olimpiai és vb-arany, 146 érem a gyanúsan megszerzettek között. Abnormális eredmények.

Túl az álomhatáron, világcsúcs női kalapácsvetésben

Anita Wlodarczyk másfél méterrel dobta túl az eddigi rekordot, amely szintén az övé volt.

Gyémánt Liga: Márton Anita a 6. lett, Lavillenie 6 méter fölött

A londoni versenyen Rudisha megint kikapott • A női távol győztese 698 centire repült.

Justin Gatlin 10.02-t futott Székesfehérváron

Kővágó Zoltán második lett a lengyel Piotr Malachowski mögött diszkoszvetésben.

Gyémánt Liga: 9.75 – Gatlin megdöntötte Usain Bolt csúcsát

Baji Balázs a hatodik lett; a női száz gát egy hatalmas esés miatt marad örökre emlékezetes.

Tízen a világ idei legjobbjával nyertek Eugene-ben

Lavillenie 6.05 m-t vitt át rúddal • Első ázsiai sprinterként egy kínai ment 10 mp alá 100 m-en.

Vivicittá: kettős magyar siker a félmaratonin

Rekord a nők félmaratoni (1:20:32) és a férfiak 10 km-es (30:08) távján • Staicu Simona hetedszer nyert

Pars szabadkártyával már biztos induló a vb-n

A pénzdíjas kalapácsvető-sorozat megnyerése egyben vb-kvalifikációt is jelentett.

Pistorius-ügy: öt év börtönt kapott barátnője lelövéséért

A nyilvános helyen való fegyverhasználatért három év felfüggesztettet szabott ki Thokozile Masipa bírónő.

Atlétika GyL: csak Carter került tíz másodperc alá százon

Muktar Edris 5000 méteren a világ idei legjobb idejével, 12:54.83 perccel győzött.

Atlétikai Eb: a magyar párharcot nagy csatában Krizsán nyerte

Dafne Schippers 100 után 200 méteren is a leggyorsabb volt • Orbán Éva érvényes kísérlet nélkül zárt a női kalapács döntőjében.

Két századon múlt Baji Eb-ezüstérme 110 m gáton

Kizárták a magyar futót akadályozó, harmadikként célba érő franciát, ám ez sovány vigasz.

Rio 2016: négy magyar atlétának már megvan a kvótája

Hellebrandt Máté, Srp Miklós, Papp Krisztina és Madarász Viktória is készülhet az olimpiára.

105 évesen 20.27 alatt futotta a 60 métert az Eb-n

A lengyel úriember nevezett a 200 méterre, súlylökésre és diszkoszvetésre is.

Jégmezők lovagja – akit a jegesmedveveszély sem riasztott el

Az Északi- és a Déli-sarkon is maratoni távot futott Tóth István, aki kalandornak tartja magát.

Doha megkapta a 2019-es vb rendezését

A spanyolok szerint a leggyengébb pályázat nyert, Katarban csak pénz van, más semmi.

A kenyai favoritok kaszáltak New York-ban

Wilson Kipsang a nagy maratonik királya, megnyerte a World Marathon Majors sorozatot.

Budapest maratoni: Nagy Tamás és Juhász-Staicu győzött

Összesen 23 450-en indultak a futófesztivál hét különböző távján, 71 ország képviseletében több mint háromezren érkeztek külföldről.

A Békaember, a Prágai lokomotív, a Szél gyermeke

Hitler csak intett Jesse Owensnek. A kilencszeres bajnok Carl Lewist az NBA-ben és az NFL-ben is draftolták.

Jelena Iszinbajeva megdöntené Szergej Bubka 35 világrekordos csúcsát. Sikerül-e neki?