Kimetto megcsinálta, világcsúcs a berlini maratonin

A 30 éves kenyait nem hátráltatta az időjárás, első futóként került be 2 óra 3 perc alá.

Atlétika: Pars Marrákesben sem talált legyőzőre

Olimpiai bajnokunk 78.99 m-es dobással nyert ezúttal.

Pistorius-ügy: meghozták az ítéletet a sportoló ügyében

Gondatlanságból elkövetett emberölés vádjában bűnösnek találták. Óvadék ellenében távozhatott, a büntetés mértékét október 13-án hirdetik ki.

Pars Krisztián 2. lett Rietiben, de az összetettben győzött

Olimpiai bajnokunk 80.78 méterénél csak a lengyel Pawel Fajdek tudott jobbat (81.11 m).

GyL: csak Carter került tíz másodperc alá százon

Muktar Edris 5000 méteren a világ idei legjobb idejével, 12:54.83 perccel győzött.

A magyar hétpróbás párharcot nagy csatában Krizsán nyerte

Dafne Schippers 100 után 200 méteren is a leggyorsabb volt • Orbán Éva érvényes kísérlet nélkül zárt a női kalapács döntőjében.

Két századon múlt Baji Eb-ezüstérme 110 m gáton

Kizárták a magyar futót akadályozó, harmadikként célba érő franciát, ám ez sovány vigasz.

Holland arany 64 év után 100-on, Baji továbbjutott, Zsivoczky jól zárt

Kazi kiesett • Brit arany a 100 méteres sprintben a férfiaknál • Mo Farah újra ünnepelhetett.

Brit arannyal és szomorú magyarokkal zárta az első napot az Eb

A 37 esztendős Zsivoczky a 20.; Kazin és Koroknai Mátén kívül minden magyar búcsúzott kedden.

Huszonöt fős magyar csapat az Eb-re

Az olimpiai bajnok kalapácsvető, Pars Krisztián címvédőként indul a kontinensbajnokságon.

Dobóinkban van a legtöbb erő: Parstól várunk érmet az Eb-n

Baji Balázs célja a döntő 110 gáton: „Hosszú út vezet odáig, nem lesz egyszerű.”

Százkilós iszákosból Anglia élsportoló büszkesége lett

Az önpusztító Steve Way döbbenetes átalakulása: a cigi és az alkohol rabsága a múlt, a maratoni a jelen.

„Pars korszakos világklasszissá nőtte ki magát”

Spiriev: „A szereplésünk a várakozásnak megfelelő, s a közeljövő szempontjából biztató.”

Eb: Márton Anita bronzérmes súlylökésben

A magyar atléta 19.04 méteres új országos csúccsal végzett a harmadik helyen Zürichben.

Eb: Pars egyéni csúccsal nyerte meg a kalapácsvetést

A magyar versenyző utolsó dobásával, már tét nélkül érte el a 82.69 métert.

Kabalára támadt és verekedett is már az atlétikai Eb kizárt aranyérmese

Mahiedine Mekhissi-Benabbad 2010-ben és 2012-ben is letette a névjegyét – jó és rossz értelemben is.

Fél lábbal bajnok az épek előtt a paratávolugró

Számmisztika a német atlétikai ob-n: Rehm és Reus hatalmas csúcsai a 29-es szám jegyében.

Gyász: elhunyt Németh Angéla olimpiai bajnok gerelyhajító

A mexikói arany után Európa-bajnoki címet is szerző sportember hosszú, súlyos betegség után halt meg.

A Békaember, a Prágai lokomotív, a Szél gyermeke

Hitler csak intett Jesse Owensnek. A kilencszeres bajnok Carl Lewist az NBA-ben és az NFL-ben is draftolták.

Jelena Iszinbajeva megdöntené Szergej Bubka 35 világrekordos csúcsát. Sikerül-e neki?