nemzetisport.hu 2017.05.16 10:30 Frissítve: 2017.05.16 10:41

Videó: Diego Costa a büfében majszolt a félidőben, Conte reakciója mindent visz

Bár a Premier League-trófeát már elhódította a Chelsea, Diego Costa, a londoniak spanyol támadójának sikeréhsége csillapíthatatlan. Igaz, az alábbi videóból ez nem derül ki, de kétségkívül jó étvágya van Costának, aki a Watford elleni bajnoki (4–3) szünetében a büfében falatozott. De mit szólt ehhez Antonio Conte, az angol bajnok csapat olasz menedzsere?

Diego Costa kispados volt a hétfői összecsapáson. A 2–1-es Chelsea-vezetést hozó első félidő után megéhezett, így a média képviselői számára kikészített elemózsiából csemegézett. A hírek szerint a Chelsea leggólerősebb játékosa sajttal és naranccsal csillapította étvágyát.

A hétgólos összecsapás után az újságírók megkérdezték Antonio Contét, mi a véleménye a félidőben majszoló Costáról. Az olasz szakember azt felelte, „attól függ, mit evett”. A riporterek viccelődve azt válaszolták, „Costa csokoládétortát majszolt”.

„Ez esetben roppant mérges vagyok rá, mert hozhatott volna nekem is egy szelet csokitortát. Szenvedtem a meccs alatt, jó lett volna enni egy kicsit” – viccelődött az olasz szakember.

2018.10.20 13:12:09

Angol labdarúgás nemzetisport.hu

A londoniak sokáig nagy fölényben voltak, ám Martial duplázott, és a végén Mourinho csapatának a kezében volt a meccs.

2018.10.07 17:05:31

Folytatódott a manchesteriek nyeretlenségi sorozata az Anfielden • Azonos pontszámmal a City, a Chelsea és a Pool.

2018.09.28 12:02:49

Az utolsó pillanatban mentett pontot Daniel Sturridge a „vörösöknek”.

2018.09.27 00:26:22

Angol labdarúgás THURY GÁBOR

NS-VÉLEMÉNY. Már nem volt vele az öltöző.

2018.09.26 00:31:51

Angol labdarúgás SINKOVICS GÁBOR

ALAPVONAL. Ám a mostani csapat Jürgen Klopp vezetésével, irányításával már az űrfutballt játssza. Lehet-e még tökéletesebb, kidolgozottabb, precízebb a játék, mint most a Poolé? Aligha.