Nemzetisport.hu 2012.02.04 15:58 Frissítve: 2014.12.23 02:58

Premier League: az Arsenal hetet vágott a Blackburnnek

Az angol labdarúgó-bajnokság (Premier League) 24. fordulójának nyitó mérkőzésén az Arsenal hazai pályán a triplázó (és még két gólpasszt is kiosztó) Robin van Persie, a három gólpasszos Theo Walcott, valamint a két gólig jutó Alex Oxlade-Chamberlain vezérletével 7–1-re kiütötte a Blackburn Roverst. A találkozó krónikájához tartozik, hogy csúnya szabálytalansága után Gaël Givet-t még a 43. percben kiállította a játékvezető – 3–1-es hazai vezetésnél.

Részleteket ide kattintva olvashat!

PREMIER LEAGUE
24. FORDULÓ
Arsenal–Blackburn 7–1 (Van Persie 2., 38., 62., Oxlade-Chamberlain 40., 54., Arteta 51., Henry 92., ill. Pedersen 32.)

Angol labdarúgás ILKU MIKLÓS

A szurkolók türelme már elfogyott az olasz edzővel szemben, vajon a vezetőségé meddig tart?

2019.02.18 20:05:20

Angol labdarúgás nemzetisport.hu

Herrera és Pogba bólintott, a United simán nyert, még a hazai drukkerek is becsatlakoztak a Sarri kirúgásáról szóló dalba.

2019.02.10 16:30:46

A manchesteriek már a 25. percben négy góllal vezettek, valósággal eltiporták Sarri csapatát.