Premier League: a Tottenham bedarálta a QPR-t

2014.08.24. 16:25
A Tottenham magabiztosan, 4–0-ra győzött a QPR ellen az angol labdarúgó-bajnokság (Premier League) 2. fordulójában, míg a Hull City a hajrában bukta el a három pontot a Stoke Cityvel szemben.

A Spurs gyakorlatilag már egy félidő alatt eldöntötte a három pont sorsát, a csapatszinten 93 százalékkal passzoló Tottenham nagy fölényben játszva három gólt rámolt be a QPR-nak. Nacer Chadli duplázott, két gólja között szöglet utáni fejesből Eric Dier is betalált. A Tottenham a második félidőben biztosan őrizte előnyét, de így is összejött egy újabb találat, az első gólnál gólpasszt jegyző Emmanuel Adebayor egy gyors támadás végén nem hibázta el a helyzetét. 4–0-ra nyert a Tottenham, sorozatban ötödik hazai PL-meccsén is három vagy annál több gólt elérve. Tottenham nagy fölényben játszva három gólt rámolt be a QPR-nak. Nacer Chadli duplázott, két gólja között szöglet utáni fejesből Eric Dier is betalált. A Tottenham a második félidőben biztosan őrizte előnyét, de így is összejött egy újabb találat, az első gólnál gólpasszt jegyző Emmanuel Adebayor egy gyors támadás végén nem hibázta el a helyzetét. 4–0-ra nyert a Tottenham, sorozatban ötödik hazai PL-meccsén is három vagy annál több gólt elérve.

A 15. percben emberhátrányba kerülő Hull City Nikica Jelavic szünet előtti góljával sokáig győzelemre állt, azonban Ryan Shawcross a hajrában egyenlíteni tudott.

ANGLIA, PREMIER LEAGUE
2. FORDULÓ

Hull City–Stoke City 1–1 (Jelavic 42., ill. Shawcross 83.)
Tottenham Hotspur–Queens Park Rangers 4–0 (Chadli 12., 37., Dier 30., Adebayor 65.)