Pool: az orvosin áteső Eto’óval megegyeztek, de… - sajtóhír
Angol sajtóhírek szerint a pénteken Párizsban orvosi vizsgálaton áteső Samuel Eto’o és a Liverpool megegyezett egymással – a Chelsea-től távozó 33 éves kameruni egy idényre érkezne –, de az aláírásra várni kell, miután az Mario Balotelli érkezésének a függvényében változhat.
Az angol lapok szerint nagyobb a valószínűsége annak, hogy Balotelli érkezése esetén – márpedig ez egyre konkrétabb, hiszen az AC Milannal és az érintett játékossal is megállapodtak a részletekben – Eto’ót nem szerződtetik, ő csupán a B-terv arra az esetre, ha az olasszal mégsem jönne létre a megállapodás.
Egy kis kaput azért mégis hagynak arra az esetre, ha Brendan Rodgers meggondolja magát, és végül az utolsó pillanatban rábólint mindkét támadó szerződtetésére.
Legfrissebb hírek

Véget ért a Guardiola-éra, jön az Enzók kora?
Angol labdarúgás
2026.07.28. 19:55

Big gunners: „nyerhetetlen” után verhetetlen Arsenal?
Minden más foci
2026.07.13. 21:29

Samuel Eto'o: Kylian Mbappé egy jelenség!
Foci vb 2026
2026.07.12. 20:44




