A következő oldalon felnőtt tartalom található! Csak akkor folytassa az olvasást, ha elmúlt 18 éves!

elmúltam 18 éves, folytatom
még nem vagyok 18 éves
nemzetisport.hu 2018.10.09 17:24 Frissítve: 2018.10.09 17:38

PL: szexuális segédeszközt dobtak a pályára – fotó

A múlt pénteki Brighton–West Ham (1–0) Premier League-mérkőzésen egy vendégszurkoló nem mindennapi módon fejezte ki nemtetszését, ugyanis egy szexuális segédeszközt hajított a pályára. Kevin Friend játékvezető hamar észlelte és gyorsan eltávolította az oda nem illő tárgyat a gyepről.

Fotó: AFP

steven paston on Twitter

EDITORS NOTE: EXPLICIT CONTENTReferee Kevin Friend picks up a sex toy that was thrown on to the pitch during the match @PAImages #PremierLeague #BHAWHU #Brighton #WestHam #Football

2018.12.16 16:50:46

Angol labdarúgás nemzetisport.hu

José Mourinho együttese kiscsapatként játszott • Végül két megpattanó lövés végzett a vendégekkel.

2018.12.08 14:15:59

A londoniak a legjobbkor találtak be az első és a második félidőben is • Hazard két gólpasszt adott.

2018.12.05 20:53:45

A londoniak meghosszabbították veretlenségi sorozatukat, ám legyőzhették volna a Manchester Unitedet.

2018.12.02 14:27:05

Hamisítatlan rangadó: Unai Emery csapata hatgólos meccsen győzte le a Tottenhamet.

2018.11.24 15:59:40

Sarri csapatának szemernyi esélye sem volt a rangadón, 54 perc alatt minden eldőlt a Wembleyben.