PL: megvan az első klub, amelynél csökkentik a fizetéseket

2020.04.09. 13:44
A angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szereplő Southampton bejelentette, hogy a felnőttcsapat játékosai, valamint a stáb tagjai is belementek, hogy a következő három hónapban csökkentsék a fizetésüket.

Mint a klub a hivatalos honlapján írja, a koronavírus-járvány miatt több intézkedést is hoztak, ezek közül az egyik, hogy a stábhoz és a labdarúgókhoz hasonlóan a vezetőségi tagok bérét is csökkentik. Ami a honoráriumokat illeti, áprilist, májust és júniust említették, egyelőre tehát háromhavi csökkentésbe mentek bele a Southampton játékosai és stábtagjai, utána az aktuális fejlemények megvizsgálásával átbeszélik a folytatást.

Ezzel a Soton lett az angol élvonal első klubja, amelynél az egész csapat elengedte fizetése egy részét. A közleményben arról nem esik szó, mennyivel csökkennek a bérek.

 

Legfrissebb hírek

Megegyezett Bruno Guimaraesszel az Arsenal – sajtóhír

Angol labdarúgás
4 órája

Phil Foden négyéves új szerződést írt alá a Manchester Cityvel

Angol labdarúgás
2026.07.22. 15:18

Válogatott játékost szerződtetett brit rekordösszegért a Chelsea – hivatalos

Angol labdarúgás
2026.07.21. 23:17

Visszavonul Anthony Taylor játékvezető

Angol labdarúgás
2026.07.21. 17:19

Ezért nem megy Amerikába: Pécsi Ármin kölcsönbe az osztrák bajnokságba kerülhet – sajtóhír

Angol labdarúgás
2026.07.20. 19:59

Pécsi nélkül, Szoboszlaival és Kerkezzel a keretében utazik a Liverpool FC az Egyesült Államokba

Angol labdarúgás
2026.07.20. 18:35

„Gyászol a Real Madrid, miután a Pool felfedezte a szerződéshosszabbításnak nevezett ősi varázsigét” – szurkolói reakciók Szoboszlai hosszabbítására

Angol labdarúgás
2026.07.17. 17:51

Szoboszlai Dominik: Őrület, milyen gyorsan elszaladt ez a három év!

Légiósok
2026.07.17. 17:07