nemzetisport.hu 2018.04.15 12:27 Frissítve: 2018.04.15 12:38

PL: De Bruyne fantasztikus passzán ámul a fél világ – videó

Mint arról beszámoltunk, a bajnoki címre törő Manchester City szombat este fontos győzelmet aratott a jó formában lévő Tottenham otthonában (1–3) a Premier League 34. fordulójában. A mérkőzés 75. percében Kevin De Bruyne egy csodás passzal hozta helyzetbe Raheem Sterlinget – ez a mozdulat is bizonyítja, hogy nem véletlenül tartják a belga labdarúgót Mohamed Szalah legnagyobb kihívójának az angol bajnokságban az év játékosáért vívott harcban.

De Bruyne kiváló passza

Ha a Manchester United ma elbukja a West Bromwich elleni hazai bajnokit, akkor Kevin De Bruyne és társai már bonthatják is a pezsgőt, hiszen négy fordulóval a zárás előtt biztossá válik a bajnoki címük.

ANGOL PREMIER LEAGUE
34. FORDULÓ
Tottenham Hotspur–Manchester City 1–3 (C. Eriksen 42., ill. Jesus 22., Gündogan 25. – 11-esből, Sterling 72.)

20. West Bromwich Albion333121826–52–26 21

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2018.04.14 10:36:47

Angol labdarúgás nemzetisport.hu

Nem az a kérdés, bajnok lesz-e a Manchester City, hanem az, hogy pontrekorddal teszi-e ezt meg.

2018.04.09 23:22:43

Angol labdarúgás THURY GÁBOR

ALAPVONAL. Nem kétséges, hogy a Beatles együttes városában a négy liverpooli gombafejű zenéjéért rajongó Jürgen Klopp a szenvedélyes játékot és nem mellékesen a régi idők eredményeit szeretné visszahozni az Anfield Roadra.

2018.04.07 18:21:58

A Manchester City az első félidőben 2–0-ra vezetett és kiüthette volna ellenfelét, aztán jött Pogba és Smalling.