MU: Zlatan Ibrahimovic nem vár tovább – hivatalos

2016.06.30. 17:10
Zlatan Ibrahimovic bejelentette, hogy a Manchester Unitedhoz szerződik.

A 34 éves svéd csatár a közösségi oldalain osztotta meg a hírt rajongóival.

 


 

A nemzetközi sajtóban több mint két hete elterjedt a hír, hogy a svédek Eb-búcsúja után Manchesterbe utazik a svéd csatár, és a kötelező orvosi vizsgálat után aláírja egy (plusz egy) éves szerződését. A klub még nem tett hivatalos bejelentést, de a csatár már megosztotta a hírt a szurkolókkal.

Sajtóhírek szerint még hátravan az orvosi vizsgálat, ami Ibra és a klub elöljárói szerint rutineljárás, nem tartogat meglepetést.

Ibra szabadon igazolható volt, miután a Paris SG-nél nem hosszabbította meg a szerződését. A párizsi klubban 180 mérkőzésen 156 gólt szerzett. Tavasszal beszélt arról, hogy szívesen együtt dolgozna José Mourinhóval, aki már az olasz Internél is az edzője volt.

A svéd csatár a „vörös ördögök” második nyári szerzeménye a Villarrealtól szerződtetett elefántcsontparti Eric Bailly után.

Legfrissebb hírek

„Érzem a szurkolók és a tulajdonosok támogatását” – Arne Slot a Fulham elleni bajnoki előtt

Angol labdarúgás
2 órája

Párizsi döntetlennel, magabiztosan jutott negyeddöntőbe a Veszprém a férfi kézilabda BL-ben

Kézilabda
16 órája

Andy Robertson az idény végén távozik a Liverpooltól – hivatalos

Angol labdarúgás
18 órája

Liverpooli lábnyomok: osztálykülönbség a PSG javára a BL-ben

Bajnokok Ligája
20 órája

„Az Anfieldben nem csak tizenegyen leszünk” – Szoboszlai Dominik bízik a Liverpool fordításában

Bajnokok Ligája
Tegnap, 0:27

Két gólt lőtt a PSG a Liverpoolnak, Szoboszlaiék igen nehéz helyzetből várhatják a hazai visszavágót

Bajnokok Ligája
2026.04.08. 22:55

Szoboszlai és Kerkez is kezd a Liverpoolban a PSG elleni BL-negyeddöntő odavágóján

Bajnokok Ligája
2026.04.08. 19:56

Vitinha: Nem mi vagyunk az egyértelmű esélyesek

Bajnokok Ligája
2026.04.08. 13:35
Ezek is érdekelhetik