MU: Pogbát nem zavarja a kritika, már hozzászokott

MTI MTIMTI MTI
2020.04.15. 13:03
null
Paul Pogbát nem zavarja a kritika, már hozzászokott (Fotó: AFP)
Paul Pogbát, a Manchester United futballistáját már nem zavarja a kritika, mert mint mondta, már hozzászokott.

 

„Nem az vagyok, aki folyamatosan nézi a Sky Sports híreit. Ha ismered a futballt, nincs szükséged arra, hogy valaki megmondja neked, mi történik éppen– mondta a 27 éves középpályás.– Ha beszélni akarnak, beszélhetnek, ez a dolguk. Már hozzászoktam, nem zavar”.

A francia válogatottal világbajnok labdarúgó egyik legnagyobb kritikusa Graeme Souness, a Liverpool korábbi csapatkapitánya, aki többek között önzőnek nevezte, illetve meglátása szerint könnyű ellene játszani.

„Azt hallottam, nagyszerű játékos volt. Ismerem az arcát, de nem hallottam a nevét” – mondta háromszoros BEK-győztes kritikusáról Pogba, aki elárulta, néz meccseket a televízióban, de az azokat követő elemzéseket már nem hallgatja meg.

Pogba 2016-ban szerződött jelenlegi klubjához a Juventustól, és ebben az idényben mindössze nyolc mérkőzésen lépett pályára bokasérülése miatt.

Legfrissebb hírek

A PFA-nél Szoboszlai Dominik nem került be az Év csapatába a PL-ben

Angol labdarúgás
2 órája

75 millió euróért igazolt középpályást a Man. United – hivatalos

Angol labdarúgás
6 órája

„Erre a teljesítményre építhetünk” – Xabi Alonso a győztes PL-debütálása után

Angol labdarúgás
16 órája

Chelsea-győzelem – Xabi Alonso nyerte a PL-újonc edzők csatáját

Angol labdarúgás
2026.08.24. 22:54

A Spurs újabb ajánlatot készül tenni Gakpóért, és még a Manchester City is érdeklődik – sajtóhír

Angol labdarúgás
2026.08.24. 18:55

Szoboszlai tizenegyesből pókhálózta ki a jobb felsőt – videó!

Angol labdarúgás
2026.08.23. 19:50

Szoboszlai tizenegyesből egyenlített, a Liverpool pontot mentett Newcastle-ben

Angol labdarúgás
2026.08.23. 19:28

Új idény, új frizura – Erling Haaland hajkoronája már a múlté

Angol labdarúgás
2026.08.23. 13:35