MU: Chicharitónak mennie kell, a Juve jó lenne neki - Herrera

2014.08.12. 13:09
A mexikói labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya, Miguel Herrera szerint Javier Hernándeznek távoznia kell Manchesterből, méghozzá a Juventushoz.

A vb-n egy fél világ által megkedvelt szenvedélyes edző – aki csak csereként számolt a világbajnokságon Chicharitóval – véleménye szerint nagyon jót tenne a támadó karrierjének, ha átigazolna egy másik csapatba. A vb-n egy fél világ által megkedvelt szenvedélyes edző – aki csak csereként számolt a világbajnokságon Chicharitóval – véleménye szerint nagyon jót tenne a támadó karrierjének, ha átigazolna egy másik csapatba.

„Szerintem távoznia kellene – mondta Herrera. – A Juventus például tökéletes lenne számára. Ha látod, hogy az edződ nem akar játszatni, itt az ideje továbblépni. Ha a váltás mellett dönt Hernández, véleményem szerint sok lehetősége lesz, ráadásul nem is rosszak.”

„Ha a Juventusba megy, vele együtt az egy nagyon erős csapat lesz. Kétségkívül nagyszerű döntés lenne, ha odaigazolna. Remélem, Torinóban több játéklehetőséget kap majd.”

Legfrissebb hírek

Három MU-játékos közül választhat a Milan Leaóért cserébe – sajtóhír

Olasz labdarúgás
17 órája

Nyáron elhagyja a Manchester Cityt a 87-szeres angol válogatott játékos

Angol labdarúgás
2026.04.28. 17:08

Pécsi Ármin is utazhat Manchesterbe a Liverpoollal

Angol labdarúgás
2026.04.28. 09:06

Nehéz mérkőzésen aratott győzelemmel a BL-kvalifikáció kapujában a Manchester United

Angol labdarúgás
2026.04.27. 23:04

Xabi Alonso is a Chelsea kiszemeltjei között – sajtóhír

Angol labdarúgás
2026.04.27. 20:06

Xavi Simons megerősítette, nem lehet ott a vb-n

Angol labdarúgás
2026.04.27. 07:33

Még nem búcsúznak Mohamed Szalahtól Liverpoolban

Angol labdarúgás
2026.04.27. 07:09

Az egyiptomi válogatottnál úgy számolnak, Szalah számára véget ért az idény

Angol labdarúgás
2026.04.26. 11:45
Ezek is érdekelhetik