Man. United: a klub nem hosszabbít szerződést Owen Hargreavesszel

2011.05.23. 16:39
Címkék
Az angol bajnoki címet megszerző Manchester United labdarúgócsapata nem hosszabbítja meg Owen Hargreaves nyáron lejáró szerződését, ezt a klub saját honlapján tette közzé, Sir Alex Ferguson menedzser pedig sok sikert kívánt a középpályásnak.

Hargreaves 2007-ben csatlakozott a Manchester Unitedhez, de négy szezon alatt összesen 39 mérkőzésen lépett pályára, a most véget ért szezonban egyetlen bajnokin tíz perc jutott neki osztályrészül. A középpályás folyamatosan sérülésekkel bajlódott, ezen a szinten már az eddigi türelem is soknak tűnhet.

„Ez egy nehéz döntés volt annak ismeretében, hogy a srác mekkora erőfeszítéseket tesz annak érdekében, hogy újra százszázalékos fizikai állapotba kerüljön – formált véleményt Sir Alex Ferguson. – Bízunk azonban benne, hogy pályafutásában máshol képes lesz új lendületet venni.”

Legfrissebb hírek

Szerdai sportműsor: Bayern München–PSG visszavágó a budapesti BL-döntőért

Minden más foci
4 órája

Bukayo Saka: Gyönyörű ez a történet, remélem, jól végződik Budapesten

Bajnokok Ligája
4 órája

Újabb futballünnepre vár a világ; Veszprém-bravúr kell!

E-újság
5 órája

A sport szó fogalmának állomásai – Kő András publicisztikája

Egyéb egyéni
5 órája

A csillagok állása – Thury Gábor jegyzete

Bajnokok Ligája
5 órája

Az „ágyúsok” ott lesznek Budapesten, 20 év után ismét BL-döntős az Arsenal!

Bajnokok Ligája
6 órája

Hetesekkel a négy között Imre Bence Kielje; Siposék kikaptak, de elődöntősök

Kézilabda
6 órája

A Hapoel az utolsó szalmaszálba kapaszkodva győzött a Real ellen

Kosárlabda
7 órája
Ezek is érdekelhetik