Liverpool: Bogdán kétszeres BEK-győzteshez kerülhet

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2017.06.29. 19:57
Angol lapértesülés szerint a Nottingham Forest kölcsönvenné a Liverpool magyar válogatott kapusát, Bogdán Ádámot.

Bogdán a súlyos térdsérülését követően a múlt héten megkezdte az edzéseket az új szezonra, és hamarosan újra teljesen fitt lehet.Bogdán a súlyos térdsérülését követően a múlt héten megkezdte az edzéseket az új szezonra, és hamarosan újra teljesen fitt lehet.

Angol lapok szerint Jürgen Klopp menedzser minden bizonnyal elengedné őt kölcsönbe a több játéklehetőség érdekében, a Nottingham pedig régóta figyeli a magyar kapus felépülésének állapotát.

A kétszeres BEK-győztes gárda a hírek szerint kölcsönvenné a Liverpoollal még két évig szerződésben lévő magyar kapust. A Forestnél Frank McParland a sportigazgató, aki Bogdán 2007-es Boltonba igazolásakor az általános igazgató volt utóbbi klubnál.

Legfrissebb hírek

Bejelentette Markgráf Ákos érkezését az Újpest

Labdarúgó NB I
7 órája

A ZTE bejelentette a Ferencvárostól érkező csatár szerződtetését

Labdarúgó NB I
13 órája

NB II: rutinos érkező Kecskeméten; hatan távoztak Gyirmótról, az egyikük Bobál Gergely

Labdarúgó NB II
2026.06.22. 23:34

Az Újpest bejelentette Szappanos Péter szerződtetését

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 16:34

A Csíkszereda bejelentette a Magyarországról érkezett csatárt

Légiósok
2026.06.20. 13:21

A Nyíregyháza szerződést hosszabbított Májer Milánnal

Labdarúgó NB I
2026.06.20. 10:08

NB II: Nagykanizsáról igazolt belső védőt a Szeged

Labdarúgó NB II
2026.06.19. 12:42

NS-infó: Szabó István ezúttal egy csatárt igazolhat Magyarországról Csíkszeredába

Légiósok
2026.06.19. 08:37
Ezek is érdekelhetik