Liverpool: az ellenfél számított rá, hogy Bogdán hibázhat

2016.01.09. 09:35
Az Exeter futballistái tudatosan készültek a Liverpool játékosaiból, különösen Bogdán Ádámból a két csapat pénteki FA-kupa-mérkőzése (2–2) előtt.

A pénteki kupacsata rémálommá vált Bogdán Ádám számára, aki a második Exeter-gólt szögletből kapta. A találatot jegyző Lee Holmest megkérdezték, hogy direkt kapura akarta-e csavarni a labdát vagy csak szerencséje volt.

„Egész héten rájuk készültünk, beívelgetni a labdát, Bogdán felé. Ma ez tökéletesen működött!” – jött a válasz a hazaiak játékosától.

A negyedosztályú csapatnál nem véletlenül számítottak arra, hogy a magyar kapus bizonytalankodhat a beadásoknál, hiszen a Watford elleni bajnokin szintén egy szöglet után kapott gólt, akkor kiejtette a labdát a kezéből.