Liverpool: a kapuskrízis miatt Gulácsit visszarendelte a klub

Vágólapra másolva!
2012.04.11. 15:30
Címkék
A kapuskrízissel bajlódó Liverpool visszahívta a második ligás Hull Citytől a kölcsönben lévő Gulácsi Pétert. Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Pool első és második számú kapuvédője sem bevethető.

A Hull hivatalos honlapján tette közzé, hogy Gulácsi Péter szerdán délután visszatér anyaegyesületéhez, a Liverpoolhoz, hogy ott lehessen az Everton elleni FA-kupa-elődöntőn – s a másodosztályú együttes megköszönte a magyar futballista munkáját. A vörösöknél minden bizonnyal Bradley Jones fog kezdeni szombaton, a magyar kapus a kispadon foglalhat helyet.

Mint ismert, Reina hárommérkőzéses eltiltását tölti, Doni pedig automatikus egymeccses eltiltást kap, miután kiállították kedden a Blackburn Rovers ellen. A Liverpoolnak a versenykiírás nem ad lehetőséget új kapus kölcsönvételére (ezt csak sérülés esetén lehetne megtenni).

Legfrissebb hírek

Guirassy duplája elég volt a Borussia Dortmundnak a nyolc közé jutáshoz

Klub-vb
41 perce

Szerdai sportműsor: Gálfi Dalma a wimbledoni 2. fordulóban játszik

Minden más foci
5 órája

Csányi Sándor: Nem zsarolás, ösztönzés a „magyarszabály”; Vogel Soma sérült, lemarad a vb-ről

E-újság
5 órája

Egy helyzetét kihasználta a Real Madrid, és kiejtette a Juventust a klub-vb nyolcaddöntőjében

Klub-vb
6 órája

Sznúker: Révész Bulcsú világbajnokot is megvert, de így is kiesett Leicesterben

Egyéb egyéni
6 órája

Októberben és májusban el Clásico – megvan a La Liga menetrendje

Spanyol labdarúgás
6 órája

Felnőnek a gyerekek – Malonyai Péter publicisztikája

Nemzeti Sport
6 órája

Djokovics szettet vesztett, de továbbjutott a wimbledoni tenisztornán

Tenisz
7 órája
Ezek is érdekelhetik