FA-kupa: egy órán keresztül élt Királyék nyolcaddöntős álma

2015.02.03. 22:41
Király Gábor együttese, az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokságban (Championship) szereplő Fulham az FA-kupa 4. fordulójának megismételt mérkőzésén 3–1-re kikapott a Sunderlandtől.

A magyar kapus a kispadról nézte végig a mérkőzést, amelyen a házigazda Fulham az első félóra végén megszerezte a vezetést, és még a 60. percben is vezetett (1–0). Akkor azonban egy öngóllal egyenlített a Sunderland, majd negyedórával a vége előtt fordított, a ráadás pillanataiban pedig bebiztosította a sikert.

FA-KUPA
4. FORDULÓ, MEGISMÉTELT MÉRKŐZÉSEK
Fulham (II.)–Sunderland (I.) 1–3
(Rodallega 28., ill. Bettinelli 60. – öngól, R. Álvarez 75., J. Gomez 93. – 11-esből)
Sheffield United (III.)–Preston North End (III.) 1–3 (J. Murphy 37., ill. Gallagher 63., 73., Huntington 68.)