Chelsea: Morata több mint egy hónapig nem játszhat – sajtóhír

2017.10.03. 08:46
Álvaro Morata hetekig nem játszhat? (Fotó: AFP)
Brit lapértesülés szerint Álvaro Morata, a Premier League-ben címvédő Chelsea spanyol válogatott labdarúgója körülbelül hat hétig nem léphet pályára sérülés miatt.

A spanyol szövetség hétfőn jelezte, Morata nem léphet pályára a válogatott októberi vb-selejtezőin. A The Guardian szerint a Chelsea rekordigazolása várhatóan négy-hat hétig lesz harcképtelen.

Mint ismert, a 24 éves csatár – aki a Chelsea színeiben hét mérkőzésen összesen hat gólt szerzett a Premier League-ben – a szombati, Manchester City elleni rangadón (0–1) cserét kért a 35. percben.

A Chelsea a vb-selejtezők miatti szünet után a sereghajtó Crystal Palace vendégeként lép pályára, majd az AS Roma, a Watford, az Everton, az AFC Bournemouth, megint a Roma, s végül a Manchester United következik november közepéig.