Arsenal: Wenger megtartaná RVP-t - legalábbis ezt mondja

2012.07.21. 13:14
Címkék
Arsene Wenger, az Arsenal menedzsere megtartaná Robin van Persie-t, a londoni klub elvágyódó holland klasszisát.

„Számomra Van Persie a világ egyik legjobb csatára, ha nem a legjobb. Az a vágyam, hogy itt tartsam a klubnál. Ami a többit illeti, azt fogom tenni, ami a legjobb az Arsenalnak. Jelenleg itt tartunk, túl sokat nem tudok erről mondani" – fogalmazott Arsene Wenger a csapat hivatalos honlapján.

„Ha a transzfer megtörténik, akkor megtörténik. Amíg azonban egy klubnál vagy, addig a legjobbadat kell adnod a klubért, csak ez tehet büszkévé játékost és edzőt egyaránt" – mondta az Arsenal menedzsere, aki biztos abban, hogy Van Persie is mindent megtesz az együttesért, amíg az „ágyúsok" játékosa.

Az angol sajtót már bejárta a nyilatkozat, amely minden bizonnyal azért született, hogy a lehető legtöbbet keresse az angol klub, ha már egyszer Van Persie távozni akar. Az ugyanis árulkodó jel, hogy a holland támadó nincs benne a Malajziába utazó 24 fős keretben.

Legfrissebb hírek

Ilyen sem volt még ezen a vb-n

Foci vb 2026
26 perce

Eustáquio nem egyedül lőtte a gólját

Foci vb 2026
1 órája

Marsch ígéri, Kanada megmutatja, hogyan kell óriásra vadászni a nyolcaddöntőben

Foci vb 2026
1 órája

CONCACAF-csapat 40 éve nem ért el ilyen eredményt, mint Kanada

Foci vb 2026
1 órája

Kanada megnyerte az egyenes kieséses szakaszban lejátszott első vb-meccsét – statisztikák

Foci vb 2026
1 órája

Hétfői sportműsor: a 16 közé jutásért játszanak a brazilok és a németek, rajt Wimbledonban

Minden más foci
2 órája

Jenner: Letértünk az útról, ami korábban meghatározta a holland futballt; Sinner Wimbledonban címet védene

E-újság
2 órája

Egy telefon bánta a hullámzást a kanadaiak meccsén – videó

Foci vb 2026
2 órája
Ezek is érdekelhetik