Arsenal: Jovetics ügynöke Londonban, Sanogo érkezhet - sajtóhír

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2013.05.21. 18:07
Az Auxerre csatára, Yaya Sanogo elmondta, hogy ha a nyáron külföldre igazol, akkor az Arsenalban folytatja pályafutását.

„Az Arsenal remek csapat lenne a számomra. Kilenc gólt szereztem a szezonban, s azt hiszem, rengeteget fejlődhetek Angliában. Örülök, hogy az Abu Diaby által kitaposott ösvényen haladhatok, aki szintén az Auxerre-től érkezett az Arsenalhoz. Sok csapat érdeklődött irántam, de én az Arsenalt választottam" – mondta Sanogo, akinek a szezon végén lejár a szerződése, így ingyen válthat klubot.

Az Arsenalhoz kapcsolódó hír még, hogy angol sajtóhírek szerint Sztevan Jovetics ügynöke már Londonba érkezett, ahol a montenegrói csatár átigazolásáról egyeztet. Azután ugyanis, hogy a londoni csapat biztosította helyét a Bajnokok Ligája-selejtezőben, a montenegrói támadó szívesen folytatná pályafutását az Arsenalnál.

A 23 éves Jovetics – akit a Fiorentina szívesebben engedne el Angliába, minthogy a Juventust (aki szintén szeretné a támadót) erősítse – 24.5 millió fontért érkezhet Londonba.

Legfrissebb hírek

Egy gól elég volt az Everton ellen, az Arsenal ismét vezeti az angol tabellát

Angol labdarúgás
14 órája

Négy kiállítás, hét gól, őrületes meccsen nyert Auxerre-ben a Lille

Francia labdarúgás
2025.12.14. 20:10

A Napoli kikapott – nem tudta kihasználni a Milan botlását

Olasz labdarúgás
2025.12.14. 17:09

Az Arsenal két öngóllal győzte le a Wolverhamptont

Angol labdarúgás
2025.12.13. 23:00

Fontos győzelmet aratott a Fiorentina a Konferencialigában

Európa-konferencialiga
2025.12.11. 20:47

Nem bírt az Athletic Bilbaóval a PSG; Madueke vezérletével maradt hibátlan az Arsenal

Bajnokok Ligája
2025.12.10. 22:55

A Como kiütése után élre állt az Inter

Olasz labdarúgás
2025.12.06. 22:49

Percek alatt lerendezte a Sunderlandet a City, már csak két pontra van az Arsenaltól

Angol labdarúgás
2025.12.06. 18:00
Ezek is érdekelhetik