Anglia: még Bogdán Ádámnak is fel kellett mennie fejelni

2016.08.27. 18:25
De ez a húzás sem segített: a 94. percbeli szöglet nem hozott gólt, Bogdán csapata, a Wigan Athletic 1–0-ra kikapott a QPR-tól hazai pályán az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Championship) 5. fordulójának szombati játéknapján.

A meccs egyetlen gólja a második félidő elején született: egy szabadrúgást követően Nedum Onuoha közelről lőtt Bogdán Ádám kapujába. A vendégcsapat nem nevezte Tőzsér Dánielt a mérkőzésre.Bogdán Ádám kapujába. A vendégcsapat nem nevezte Tőzsér Dánielt a mérkőzésre.

A Wigan egymás után a második bajnokiját veszítette el, három forduló óta nyeretlen, és csak négy klubot előz meg a tabellán.

Newcastle United–Brighton & Hove Albion 2–0

Az élcsoport: 1. Huddersfield 13 pont, 2. Fulham 11, 3. Barnsley 9 (12–8), 4. Newcastle 9 (8–4), 5. QPR 9 (8–5), …20. Wigan 4