B. L. 2020.07.10 23:40 Frissítve: 2020.07.10 23:48

Anglia: kétgólos sikerével már dobogón a Fulham

Az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Championship) 43. fordulójában a Fulham Alekszandar Mitrovics büntetőjével és Joshua Onomah góljával 2–0-ra legyőzte a Cardiffot, ezzel feljött a harmadik helyre, megelőzve a később játszó Brentfordot.

ANGLIA, CHAMPIONSHIP
43. FORDULÓ

Huddersfield–Luton 0–2
Fulham–Cardiff 2–0
Az élmezőny állása: 1. Leeds 81 pont (42 meccs), 2. West Brom 80 (42), 3. Fulham 76 (58–44), 4. Brentford 75 (75–34, 42), 5. Nottingham 68 (42), 6. Cardiff 64, ...19. Huddersfield 47, ...23. Luton 44

2020.08.05 08:07:52

Angol labdarúgás BACSKAI JÁNOS

NYÁRI TRANSZFERSOROZAT. Jorge Mendes védence Manchesterben szétnézett mindkét gigász háza táján, hamarosan dönt.

2020.08.04 20:30:27

A rájátszás döntőjében a Premier League és közel 200 millió euró volt a tét, Joe Bryan duplája döntött a Brentford ellen.

2020.07.30 11:46:59

Angol labdarúgás GALAMBOS DÁNIEL (Képes Sport)

A Képes Sport összevetette a két bajnokcsapatot. Van egyáltalán bármi olyan, amiben jobb volt a 30 évvel ezelőtti?

2020.08.01 14:21:05

Angol labdarúgás K. T. I.

Az 5. percben még a Chelsea szerzett vezetést, aztán két alapemberét, s végül a meccset is elvesztette.

2020.07.30 16:24:36

Angol labdarúgás KOCSMÁR-TÓTH ISTVÁN

A 28 éves támadó egy találattal ugyan, de lemaradt a gólkirályi címről – és így is óriási meglepetést okozott.