Anglia: a Palace elhappolná a csatárt a nagycsapatok elől

2016.01.05. 22:24
Angliai pletykák szerint a Tottenham Hotspur, a Manchester United és néhány olasz élcsapat is érdeklődik Moussa Dembélé, a Fulham csatára iránt, de a francia szerződtetésére a Crystal Palace-nak van a legnagyobb esélye.

A Championship-szezonban23 meccsen kilenc gólt szerző Dembélé a Mirror információi szerint januárban mindenképpen távozna a másodosztály 19. helyén szerénykedő londoni klubtól, és mivel úgy látja, hogy kérői közül csak a Palace-ban jutna állandó játéklehetőséghez – és a Premier League 7. helyén álló klubnál a kieséstől sem kellene tartania –, akár nemet is mondhat a nagyobb nevű kérőknek.

A csatárt kereső Crystal Palace-nak megvan a B-terve is, a szeptember óta klub nélkül tengődő Emmanuel Adebayor a Guardian szerint a családja miatt nem szeretne elköltözni Londonból, így elképzelhető, hogy a piros-kékeknél köt ki.

Legfrissebb hírek

Megvan a szóbeli megállapodás, Xabi Alonso a Premier League-ben vállal munkát

Angol labdarúgás
7 órája

Szoboszlai két gólpassza ellenére a Liverpool kikapott, az Aston Villa biztosította be a BL-indulását

Angol labdarúgás
2026.05.15. 22:58

Az idény végén visszavonul az Everton klubrekordere

Angol labdarúgás
2026.05.15. 13:57

Akár már a héten eldőlhet, hogy Michael Carrick marad a Man. United vezetőedzője

Angol labdarúgás
2026.05.15. 13:54

Kémkedési balhé boríthatja a Premier League-ért zajló rájátszás programját

Angol labdarúgás
2026.05.15. 11:43

Szoboszlai nincs ott a legjobb nyolc játékos között a Premier League szavazásán

Angol labdarúgás
2026.05.14. 14:45

Arne Slot: Kerkez előtt ragyogó jövő áll, felért Robertson szintjére

Angol labdarúgás
2026.05.14. 12:05

„Ezt csak a legjobbak tudják" – sokat kritizált középpályását dicsérte a Palace-meccs után Guardiola

Angol labdarúgás
2026.05.14. 11:34
Ezek is érdekelhetik