Anglia: a Leeds és a Liverpool a „legutáltabb” klub

Vágólapra másolva!
2020.05.28. 14:42
null
Egy sajátos statisztika szerint a Liverpool az egyik legutáltabb csapat Angliában (Fotó: AFP, illusztráció)
A legkevésbé kedvelt futballcsapat Angliában a Leeds United, legalábbis egy sajátos statisztika szerint, amely a szurkolói gúnydalok darabszáma alapján készült.    

 

A korábbi háromszoros angol bajnok, jelenleg a második vonalban szereplő együttes azzal került az „utálatlista” élére, hogy más csapatok drukkerei 117 olyan éneket kreáltak, amelynek szövegében szapulják, gúnyolják, szidják a Leeds Unitedet.

A FanChants weboldal lajstroma szerint a „dalverseny” második helyezettje a Premier League bajnoki címének várományosa: a Liverpoolt 50 nótában éneklik meg a legkevésbé sem támogató, hanem nagyon is támadó stílusban, a harmadik Tottenham Hotspur rovására pedig 42 házi szerzeményben utálkoznak az ellendrukkerek.

A listán az első tízben szerepel még az élcsapatok közül a Manchester City (39), a Manchester United (34), a Chelsea (29) és az Arsenal (21) is.

Legfrissebb hírek

Haaland duplájával nyert a City, Mateta mesterhármasával mentett pontot a Palace

Angol labdarúgás
19 órája

A Chelsea-től is kikapott a Forest, veszélyben Postecoglou állása

Angol labdarúgás
22 órája

„Történelmi lépés” – lapunk főszerkesztője a Mokkában beszélt Gyenge Balázs liverpooli feladatáról

Angol labdarúgás
2025.10.17. 14:44

Szoboszlai Dominik és Kenny Dalglish is munkatársunk listáján – Gyenge Balázs a liverpooli kiküldetéséről

Angol labdarúgás
2025.10.17. 11:28

A Nemzeti Sport és a Spíler TV közös állandó tudósítót küld Liverpoolba!

Angol labdarúgás
2025.10.17. 08:53

Balszerencsés volt a leedsi védő, idegenben nyert a Tottenham

Angol labdarúgás
2025.10.04. 15:31

A Fulham korai góljára hárommal válaszolt az Aston Villa

Angol labdarúgás
2025.09.28. 17:24

Eddig tartott a türelem: a West Ham kirúgta Graham Pottert – hivatalos

Angol labdarúgás
2025.09.27. 13:50
Ezek is érdekelhetik