PL: az elkeseredett Yaya Touré rendhagyó javaslattal élt

2017.04.24. 20:58
Csütörtökön rendezik meg a manchesteri városi rangadót a City és a United között az angol labdarúgó-bajnokságban. A City játékosa, Yaya Touré egyáltalán nem volt elégedett a játékvezető teljesítményével a vasárnapi Arsenal–Manchester City (hosszabbítás után 2–1) FA-kupa-elődöntőn, így különleges javaslattal (is) élt.

A vasárnapi meccsen Craig Pawson és csapata nem adta meg Sergio Agüero egyik gólját, és ez hozzájárult ahhoz, hogy hosszabbításban érjen véget a meccs – a City vereségével.

A bíróknak ezt be kell fejezniük – mondta Yaya Touré a BBC cikkében. – Nem először fordul elő ilyen, már volt egy párszor. A csütörtöki meccsen talán kellene egy jobb játékvezető, vagy egyáltalán ne legyen bíró. Fontos találkozó lesz, valahogy meg kell oldanunk. Reméljük, jó játékvezetők bíráskodnak majd.”