Anglia: Halmosi góljával szerezte meg a 3 pontot a Plymouth

2007.11.24. 18:44
Halmosi Péter találatával szerezte meg a három pontot a Plymouth együttese az angol másodosztályú labdarúgó bajnokság 16. fordulójában. Buzsáky Ákos végig a pályán volt a Queens Park Rangersben.
Halmosi Péter csapata, a Plymouth Argyle a Sheffield United otthonában lépett pályára és magyar válogatott középpályás számára jól alakult a találkozó. A huszonnyolc éves játékos a huszonnegyedik percben vált főszereplővé, amikor a tizenegyespont környékéről lőtte a bal alsó sarokba Sylvan Ebanks-Blake átadását. Mivel a meccsen több gól nem esett, ezért a vendégek Halmosi találatának köszönhetően gyűjtötték be a három pontot. A magyar középpályás hetvenhét percet töltött a pályán. Tímár Krisztián nem játszott.Ferenczi István együttese, a Barnsley meglepetésre 3-2 legyőzte a listavezető Wadford gárdáját. A magyar támadó végig a pályán volt, míg a vendégek csatára, Priskin Tamás a kispadról nézte végig a meccset.Buzsáky Ákos végig a pályán volt a kiesés ellen küzdő Queens Park Rangersben, amely 0-0-s döntetlent játszott a Sheffield Wednesday ellen. A válogatott középpályás a tudósítások szerint sokszor volt játékban a találkozón.Fülöp Márton csapata, a Leicester a Vaskó Tamást foglalkoztató Bristolhoz látogatott, és nyert is 2-0-ra. A magyar hálóőr végigvédte a találkozót, míg Vaskó nem kapott lehetőséget. Király Gábor sem kapott gólt a Stoke elleni gólnélküli döntetlennel végződött találkozón, míg Balogh Béla végigjátszotta a mérkőzést a Colchesterben, amely 2-1-es vereséget szenvedett hazai pályán.