Itt van Amerika
nemzetisport.hu 2019.03.17 16:30 Frissítve: 2019.03.17 16:38

Videó: „Nem ejtünk foglyokat!” – motivációs beszéd McGregor módra

Conor McGregor ketrecharcos volt a Boston Bruins–Columbus Blue Jackets (2–1) NHL-mérkőzés díszvendége. Az észak-amerikai jégkorongliga ír nagykövete a Szent Patrik napja alkalmából tartott bostoni megemlékezésre is hivatalos volt, de előtte beugrott a hokimeccsre, hogy bedobja a korongot. A találkozót megelőzően motivációs beszédet tartott a Bruins öltözőjében, és nem okozott csalódást.

„Ne feledjétek, hőstettek nincsenek támogatás, összetartás nélkül. Össze kell tartanunk. Nézz balra, nézz jobbra. Mindenhol testvéreket látsz, akikért küzdened kell. Küzdjetek a győzelemért. Csináljátok ki őket, ne ejtsetek foglyokat!” – mondta Conor McGregor az NHL-meccs előtt.

A bostoni TD Gardenről kellemes emlékeket őriz a ketrecharcos: 2013-ban itt vívta első egyesült államokbeli harcát, és legyőzte Max Hollowayt. Két évvel később a német Dennis Sivert kiütéssel győzte le ugyanitt.

Out here in Boston supporting the Black and Gold Batmen! The @nhlbruins!!! Boston strong baby, let's GO!

631.6k Likes, 4,291 Comments - Conor McGregor Official (@thenotoriousmma) on Instagram: "Out here in Boston supporting the Black and Gold Batmen! The @nhlbruins!!! Boston strong baby,..."

2019.04.18 08:20:41

Amerikai sportok GOBODICS TAMÁS (KEZDO5.HU)

A Milwaukee-nak az első félidőben még volt egy hullámvölgye, de végül hozta a kötelezőt.

NBA
2019.04.17 08:04:32

A Toronto egyenlített az Orlando ellen • Kétmeccses hátrányban az OKC.

2019.04.16 08:32:27

A harmadik negyedben még hatalmas volt a bajnok előnye • 145 pontig jutott a Sixers.

2019.04.12 17:22:26

Amerikai sportok S. TÓTH JÁNOS

Egy évtized telt el Tom Brady harmadik és a negyedik Super Bowl-diadala között, s az irányító ez idő alatt megjárta a poklot is.